Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 22. Oktober 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke pathefoon, 1920
Startpreis 80 EUR

Antieke eikenhouten His Masters Voice pathefoon. Grammofhone Company Hayes Middlesex. Circa 1920. Afmeting: 102 x 55 x 55 cm. In zeer goede staat.

Gouden choker met smaragd en diamant
Startpreis 650 EUR

Elegante geelgouden choker, 750/000, met smaragd en diamant. Gouden luna-collier met in het midden een V-vormig element centraal voorzien van een peervormig gefacetteerde smaragd,6x3,5mm, met aan weer...

Lot zilveren sieraden (10x)
Startpreis 60 EUR

Lot met zilveren sieraden met armbanden, broches dasklemmen en oorclips. ca 98 gram. In goede staat

2 Zilveren horlogeketting
Startpreis 60 EUR

Twee zilveren horlogekettingen, één met een gourmetschakel, en één met een biesmarkschakel met onedele sluiting, enkele schakels niet compleet. Totaal ca 84 gram. 30-37cm.

Duitse penant kast
Ergebnis: 60 EUR

Duitse notenhouten Gründerzeit penantkast met origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 82 x 84 x 42 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Louis Seize spiegel 103 x 59 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Vroeg 19e eeuwse vergulde houten Louis Seize spiegel met rozetten. Afmeting: H 103 x B 59 cm. In goede staat.

Antieke Biedermeier stoel, 1850
Startpreis 60 EUR

Antieke mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. Circa 1850. Afmeting: 94 x 58 x 56 cm. In goede staat.

Zeldzaam Chinees drakenbord Ø 17 cm.
Ergebnis: 3.000 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen drakenbord. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Familie Rose vaas
Startpreis 400 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in interieur decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

3-Streng bloedkoralen collier
Startpreis 180 EUR

Collier met 3 rijen fijne bloedkoralen, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, ovaal model met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een ovale bloedkoraal. Tevens voorzien van bijpasse...

Antieke Engelse pianokruk
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten pianokruk. 19e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 53 x Ø 32 cm. In goede staat.

Gouden ring met saffier
Ergebnis: 180 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met saffier. Ring met een rechthoekig verlopende witgouden kast bezet met in het midden een carré geslepen blauw saffier in de ruitvormige bewerking aan de zijkanten zitten 2...

Chinese vaas
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor (palmblad?). Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Oosterse kampferkist + tafel
Ergebnis: 120 EUR

Oosterse houtgestoken kampferkist + tafel. Beide compleet uitgesneden met landschap en floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 90 - 101 cm. In goede staat.

Antieke houten partituur/muziekstandaard, 1900
Ergebnis: 70 EUR

Antieke geëboniseerde houten partituur/muziekstandaard. Circa 1900. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 132 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant, pavé
Startpreis 1.450 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamant. Bolle ring, met een holle band, waarvan de helft is bezet met 79 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,97 ct VS-G. Breedte 5,5 mm. ca 5,0 gram. ø53. WVP € 3500...

G.J. Delfgaauw, Schelpenvisser
Ergebnis: 500 EUR

G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollandse schelpenvisser in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Antieke 4-laden commode, 1850
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe vier-laden commode. Circa 1850. Blad beschadigd. Afmeting: 90 x 100 x 50 cm. In redelijke staat.

Zandstenen hoofdjes in lijst
Startpreis 300 EUR

Zes antieke ingelijste Chinese terracotta hoofdjes. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startpreis 60 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein. Eén maal bord met landschap en bodemmerk. Eén maal diepe schaal, floraal/draken decor. Afmeting: Ø 27 - 28 cm. In goede staat.

Engelse ladencommode
Startpreis 150 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten vier-laden commode met origineel beslag. Afmeting: 75 x 52 x 75 cm. In goede staat.

Antiek Engels kastje
Startpreis 180 EUR

Antiek Engels mahoniehouten één-deurs kastje met vitrine, lade en etagiere. Circa 1900. Afmeting: 120 x 59 x 37 cm. In goede staat.

A.M. Gorter, Landschap met korenschoven en berkenboom
Ergebnis: 400 EUR

A.M. Gorter. Landschap met korenschoven en berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 43 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk paneel, 1920
Ergebnis: 80 EUR

Oud Japans lakwerk paneel met goud decor, parelmoer bloempotten en bloemen. Afmeting: H 92 x B 31 cm. In goede staat.