Grote antieke Japans porseleinen Imari sierschotel met geisha/feniks/goud/floraal decor. Afmeting: Ø 40,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels. Floraal/landschap/goud decor. Groot bord, haarlijn. Klein bord, craquelé glazuur. Afmeting: Ø 23 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Dertien delen divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit elf schotels, kopje en één deksel. 19e - 20e Eeuw. Kopje haarlijn + chip. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/goede s...
Grote oude Chinese snuffbottle met dorpsgezicht en tekst. Chips bodemrand. Afmeting: 8,5 x 10 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porselein + Japan. Bestaande uit: Satsuma dekseldoos met bodemmerk. Drie kommen, Japan. Familie Rose kom, floraal, met bodemmerk. Twee Familie Rose kopjes, floraal/goud decor, één beschadi...
Zware Japanse geëmailleerde vaas met plated randen. Floraal/groen. 20e Eeuw. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Zeven delen oud/antiek Japans/Chinees porselein. Divers. Onder ander; twee bloempotten, twee Imari vazen (beschadigd), pelgrim vaas, gemberpot, pijpvaas. Afmeting: 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek Chinees cargo aardewerk. Tek Sing Cargo. Bestaande uit; drie potjes + één schaal. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot. Met afbeelding van vijf-tenige draak. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 22 cm. In goede staat.
Oud Chinees gesneden spekstenen kandelaar in de vorm van een feniks. Afmeting: 15 x 12 x 3 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Onsterfelijken. Familie Rose. Eén hoofdbedekking beschadigd. Afmeting: H 44 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Imari porselein met goud decor. Bestaande uit: Waaiervormige schaal + grote schotel. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met cloisonné beschildering. Afmeting: H 10 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen onderschotels met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 2,5 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met figuren in tuin decor. Chip deksel. Haarscheuren + chip tuit. Afmeting: 14 x 18 x Ø 10 cm. In matige staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner schotels met floraal decor. Twee schotels haarlijn, één schotel chip, één schotel goed. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: vier kopjes, kom + schotel. Amsterdams Bont, Familie Rose, Kantonees et cetera. Enkele haarlijnen + chip. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/go...
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Drie delen. Bestaande uit: 1x Imari kop + schotel met landschap/tuin/goud decor, haarlijnen + chips. 1x Zeemleer schotel met tuin decor. Minimale schilfers. Afmeting: ...
19e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Glazuurschade handvat. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Acht Chinees porseleinen kommen. 19e Eeuw. Eén kom gelijmd, zeven kommen goed. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: Ø 21,5 - 28 cm. In matig/redelijke staat.
Lot Chinees porselein. Dertien stuks. Gemberpotten en flessen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Kutani porseleinen vaaslampen met messing. Later geëlektrificeerd. Met figuren en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 - 60 cm. In goede staat.