This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

01. Septemberveiling 2009

Auction on Friday, September 25, 2009 from 00:00

Completed | Default auction

Bas v.d.Poll
Starting price 9.000 EUR

Olieverf op linnen, Bas van der Poll. Schetstechniek met olieverf
Conditie: Uitstekend, 63x120cm.

Schilderij C. lieste
Starting price 8.800 EUR

Cornelis Lieste, olieverf op linnen, winterlandschap, 1817-1861 Haarlem

kabinet
Starting price 7.000 EUR

dubbelgebogen wortelnoten kabinet. Holland. ca. 1780. gerestaureerd door een staatsgediplomeerd restaurateur.( Kosten ca. 4000 euro.)
237x185x68cm.

Schilderij C. Kimmel
Starting price 6.600 EUR

Cornelis Kimmel, olieverf op paneel, winterlandschap, 1804-1877 Middelberg, cond.uitstekend, 44.5x29cm

Schilderij Evert Moll
Result: 4.000 EUR

Evert Moll, olieverf op linnen, zeilschip "De Viking", haven Rotterdam,cond.Uitstekend, 100cmx70cm

Olieverf op doek Cor Noltee
Starting price 4.200 EUR

Olieverf op doek, landschap genaamd - Paarden met diverse sleperswagens op de handelskade-, Gesig. Cor Noltee, Dordrecht 1903-1967,cond.matig, 60x90cm.

Olieverf op doek Cor Noltee
Starting price 4.125 EUR

Olieverf op doek voorstellende een landschap - Het boerenleven in het Noord-Brabantse Heeze- , gesigneerd Cor Noltee, Dordrecht 1903-1967, cond.goed, 60x100cm.

kabinet
Starting price 4.000 EUR

Hollands kabinet wortelnoten, 227x168x57cm.

Koekkoek
Starting price 4.000 EUR

Olieverf op linnen, Johannes Barend Koekkoek, 1840-1912, Hilversum, voorstellend: polderlandschap,
cond: uitstekend, 66x45cm.

olieverf op linnen Koekkoek
Result: 4.000 EUR

olieverf op linnen, Pendant, Hendrik Barend Koekkoek, 1849-1909, landschap met figuren, cond.uitstekend,35,5x44,5cm.

Pedant
Result: 4.000 EUR

Ilieverf op linnen, pendant, Hendrik Barend Koekkoek, 1849-1909, landschap met figuren,cond.uitstekend, 35,5x44,5cm.

Schilderij Koekoek
Starting price 4.000 EUR

Olieverf op linnen, Johannes Hermanus Barend Koekoek, 1840-1912, Hilversum, voorstellend:polderlandschap

collier
Starting price 3.750 EUR

Briljant collier WG750/000 bezet met briljanten 4.88ct W/VSI L 45cm 43.8 gr.

Tekening Otto Eerelman TERUGGETROKKEN UIT VEILING
Starting price 3.700 EUR

TERUGGETROKKEN UIT VEILING, Werk gesign.Otto Eerelman, Cavalerie te paard op het Maliveld te Den Haag,cond.Goed, 55x76cm,

porseleinvitrine
Starting price 3.500 EUR

18e eeuws notenhouten Hollands kruispoot glasvitrine. 207x205x42cm.

saffier bril.collier
Starting price 3.300 EUR

Briljant saffier collier WG750/000 bezet met 21 saffieren 12.65ct en briljanten 2.75ct W/VSI l45cm. 38gr.

ring
Starting price 3.200 EUR

Designer ring RG750/000 ø56,bezet met robijnen 3.03ct zeer goede kwaliteit ,231 briljanten 2.77ct fancy brown/VSI,zwarte briljanten 0.48ct TW/VSI. Zeer bijzondere goudsmeedkunst met bijzondere kleure...

memory ring
Starting price 3.100 EUR

Memory ring GG750/000 ø58,rondom bezet met 40 diamant baquettes 3.89 ct.W/VSI, 5.4 gr.

Kabinet
Starting price 3.000 EUR

kapitaal eiken empire hekjeskabinet twee deuren en 3 laden ca. 1800, 2.30x1,55x0,55cm.

klok
Starting price 3.000 EUR

Kapitale Bouille-klok, Louis-XIV stijl op console, zwart-bruin schildpad met messing gefineerd en rijkelijk versierd met bronzen ornamenten Bronzen wijzerplaat met emaille cartouches gesigneerd:Costa...

Evert Moll
Starting price 3.000 EUR

Olieverf op linnen, havengezicht, Evert moll, 1878-1955, Den Haag, cond.uitstekend, 52x70cm.

Evert Moll
Starting price 3.000 EUR

olieverf op linnen, havengezicht, Evert Moll, 1878-1955, Den Haag. cond. uitstekend, 51x43cm.

Schilderij papegaai
Result: 2.700 EUR

Schilderij omgeving Frans Snijders(1579-1657 Antwerpen), Vlaamse school.
Voorstelling; papegaai met groente en salamander cond.goed 45x60 cm

ring bicolor
Starting price 3.000 EUR

18 krt.bicolor ring ø53,bezet met briljantjes