Chine de Commande porseleinen trekpotje 18e eeuw, Handbeschilderd met kooplui en schip. 13,4x18,4xø10,5cm. Cond.: U
Chine de Commande porseleinen schenkkannetje 18e eeuw. Handbeschilderd met figuren (miniem chipje deksel) 12,2x9,7x7cm. Cond.: G
Antiek Chinees porseleinen kopje 18e eeuw met bijzonder decor (groen met figuren). Chips van de rand 6,5x8,5cm. Cond.: G
Oude glazen (persglas) tafelopzet met zilverkleurige voet 20e eeuw 20xø25cm. Cond.: G
Drie Chinese 19e eeuwse zalfpotjes met figuurlijke voorstellingen. 1 Deksel met chip 5xø7,5cm. Cond.: G
Bijzondere parfumfles 20e eeuw, mogelijk Murano glas (mondgeblazen) 12,5xø5cm. Cond.: U
Twee bijzondere 19e eeuwse dekselpotjes geheel gedecoreerd met figuren 9,5xø7,5cm. Cond.: G
18e Eeuwse theepot, Chine de Commande. Handbeschilderd met bloemen en guirlandes. Dekselknop in de vorm van een appel. Tuit heeft een zilveren tuitje ca. 1900 (na restauratie aangebracht). Pot heeft 1...
Twee porseleinen vaasjes 2e helft 20e eeuw. 1x Royal Kopenhagen "Fayance", polychroom bloemdecor 14cm. 1x Bing & Gröndahl met bruin bloemdecor 12cm.
Porseleinen lampenvoet met groepje bestaande uit een jongen en een meisje op een bankje. Schierholz Germany 30xø16cm. Cond.: G
Vier porseleinen sierborden, gelimiteerde oplage van Kees van den Berg. Bloemdecor ø21cm. Cond.: G
Plateel vaas ca. 1920, gemerkt 812 Rhodian Gouda Holland. 1 Miniem chipje aan de voet 17xø11cm. Cond.: G
Oud ontbijtservies Bavaria 30-er jaren stijl met rozenmotief (Duitsland). Compleet voor 11 personen. Cond.: G
Bont Hollands bord 18e eeuw gemerkt L.P.K. aardewerk. Met minimale randschade 4,5xø22cm. Cond.: G
17 Delen porselein. 11x Moccakopjes (4,5xø5cm.) en 6 onderschotels (1,5xø10cm.). Blauw decor met bladgoud begin 20e eeuw. Cond.: G
Antiek 18e eeuws porseleinen trekpotje met bonte voorstelling van Chinese figuren in landschap. Scheurtje in het handvat en chips van het deksel. 15xø11cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse blauwe tegels met afbeeldingen van figuren ca. 1750. 1 Tegel mist een klein hoekje 13x13cm. Cond.: R-G
12 Persoons aardewerken servies. Handbeschilderd met bloemdecor. 12 kop en schotels, suiker- en melkkannetje en grote koffiepot (22cm.).Deksel suikerpot ontbreekt. Gemerkt Tsjechië-Slowakije. 2 Kopje...
40 Delen Limoges porselein met diverse voorstellingen. Goud met briek-rood decor 20e eeuw. Miniatuur, 1 bordje beschadigd Cond.: G
Porseleinen 3-delig koffieset van Arabia Finland 20e eeuw, model Ruija?, 21x36x24cm. Cond.: G
Grote kermaiek Art Deco aspergeschaal met sauskom ca. 1920. Goudbrons decor met creme 5x40x23cm. Cond.: G
2 Figuren van aardewerk en porselein, ongesigneerd. 1x jongen met contrabas 23cm. 1x vrouwtje 20cm. Cond.: U
Porseleinen figuur 17cm, gemerkt Porgeval. Zittend meisje met hond.Cond.: U
2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U