This website uses cookies

09. Oktoberveiling 2011

Auction on Saturday, October 15, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Zilveren beker
Result: 40 EUR

Friese stoelklok
Starting price 100 EUR

Amerikaanse klok
Starting price 60 EUR

Franse wit marmeren pendule
Starting price 300 EUR

Mahonie tafelklokje
Starting price 80 EUR

Antieke Engels mahoniehouten tafelklok met bronzen zuiltjes en pootjes. Mahoniehouten kast met inlegwerk. Klok is gesigneerd Robinson en Co LTD, The Square Shrewsbury 17x30x9cm. Cond.: G

Hollandse staande klok
Starting price 500 EUR

Reiswekker
Result: 300 EUR

Spiegeltje
Starting price 15 EUR

Ovale spiegel van koper met medaillon 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl 40x25x2cm. Cond.: G

Lamp met bijzettafel
Result: 10 EUR

Moderne lamp met bijzettafel, messingkleur 140cm. Cond.: G

Platte Buiskachel
Result: 150 EUR

Zilvertin kandelaar
Result: 15 EUR

Zilvertin 2-arms kandelaar 1e helft 20e eeuw, gesigneerd T. Olsen Bergen. Voet bedeukt 17x18xø12cm. Cond.: M

Blauw porseleinen stel
Starting price 275 EUR

Engelse staande klok
Result: 3.000 EUR

3-Delig pendulestel wit
Starting price 250 EUR

Oude schildpad brillenkoker
Starting price 15 EUR

Kandelaar, compositie
Result: 25 EUR

Kaarsenkandelaar ca. 1890 van compositie metaal en marmer in goede staat 56x14x11cm. Cond.: G

Wandelstok met degen
Result: 65 EUR

Schrijfsecretaire Japan
Result: 90 EUR

Gestoken houder met karaffen
Result: 70 EUR

Scheepsmodel, Charlotte Rhodes
Result: 40 EUR

Zilveren munt 1891
Result: 10 EUR

Kronen Thaler 1837
Result: 150 EUR

Munt van een "Kronen Thaler" uit 1837. Opschrift "WILHELM KOENIG VON WURTTEMBERG". Munt is in goede conditie

2 Hongaarse munten
Result: 25 EUR

Ongesigneerd, vrouwelijk naakt
Starting price 20 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, pastel op papier, vrouwelijk naakt 50x70cm. Cond.: G