Antieke Engels mahoniehouten tafelklok met bronzen zuiltjes en pootjes. Mahoniehouten kast met inlegwerk. Klok is gesigneerd Robinson en Co LTD, The Square Shrewsbury 17x30x9cm. Cond.: G
Ovale spiegel van koper met medaillon 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl 40x25x2cm. Cond.: G
Zilvertin 2-arms kandelaar 1e helft 20e eeuw, gesigneerd T. Olsen Bergen. Voet bedeukt 17x18xø12cm. Cond.: M
Kaarsenkandelaar ca. 1890 van compositie metaal en marmer in goede staat 56x14x11cm. Cond.: G
Munt van een "Kronen Thaler" uit 1837. Opschrift "WILHELM KOENIG VON WURTTEMBERG". Munt is in goede conditie
Ongesigneerd ca. 1930, pastel op papier, vrouwelijk naakt 50x70cm. Cond.: G