Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor van vaas, bamboe en bloemen. Minimale randschades ø22,5cm. Cond.: G
Vier-persoons Belleek koffieservies 1e helft 20e eeuw Ierland. Cremekleurig met goudrand, geribbeld eierschaalporselein in uitstekende staat
Engels porseleinen figuur Chelsea ca. 1880 handbeschilderd. Bok met twee manden en lint. Tipje hoorn gelijmd 11x15x13cm. Cond.: R-G
Vijf waaier-kristallen drinkglazen 1e helft 20e eeuw H.: 14cm. Cond.: G
Kavel divers glaswerk en kristal o.a; petit-four schaaltjes, kaarskandelaars, glazen etc. Cond.: G
Kristallen rozensteker met messing houder ca. 1930, ruitslijpsel Cond.: U
Glazen Duitse Goebel vaas ca. 1980 met gelithografeerde voorstelling naar Alphonse Mucha winter 1900. In goede staat 10x7x7cm.
Antiek robijnrood glas met bladgoud decor in jugendstil stijl, ca. 1900, nr. 324/30, minimale chip. 16.9xø 6, Cond.:G
Dertien delen kristal 20e eeuw; 1x grote vaas (gaaf), 1x dekselfles (gaaf), 2x vaas (gaaf), 1x ruitkristallen lage vaas (chips), 1x middelgrote vaas (chips), cakeschaal (chip), asbak (chip), 3 bolle v...
Oud Chinees bronzen figuur Quan Ying ca. 1900 in goede staat 14,5cm. Cond.: G
Oude terracotta Madonna met kind, gemonogrammeerd en 3MH, chip van de voet, verder in goede conditie 49x20x13cm.
2 Zware bronzen wandlichten (2-lichts) vuurverguld in Louis Seize stijl 20e eeuw met bronzen putti's in zeer goede staat 51x26x16cm. Cond.: G
Lindenhouten Madonna met kind 20e eeuw, geheel staand op console 67cm. Cond.: G
Modern bronzen varken op marmeren sokkel 21e eeuw 17x28x15cm. Cond.: G
Bronzen haan ca. 1900, gesigneerd Mene, in zeer goede originele staat 15x6x10cm. Cond.: G
Vurenhouten 18e eeuw barok Mariabeeld met kindje Jezus. Wormbeval achterzijde, deel arm en stukje hand missen 47cm. Cond.: R
Bronzen figuur ca. 1890 (Duits gestempeld) "Aktien Gesellschaft von H Gladenbeck en Sohn". Voorstellend een Griekse halfnaakte vrouw met snaarinstrument staand op marmeren voet. In zeer goede originel...
Twee prachtige massief bronzen kandelaars voorstellend Zeus de zeegod met twee fakkels 30-er jaren. Vermoedelijk Duitsland 39x24x19cm. Cond.: G
Groot Perzisch handgeknoopt tapijt met rood/blauwe basiskleuren en bloemenmotief. Mooie kwaliteit 260x173cm. Cond.: G
Oud 3-delig neo-barok bankstel bestaand uit; 3-zitsbank en 2 royale fauteuils. Houtwerk is goed, stoffering is matig 105x220x90cm. en 105x93x90cm. Cond.: R
Hollandse wortelnoten fineer schrijfsecretaire in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag en mooi binnenwerk met intasria 105x80x51cm. Cond.: U
Eikenhouten Jugendstil coulissentafel (zonder tussenblad) met snijwerk (bloemen) en onderling verbonden poten. In zeer goede originele staat 75x97x127cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken kapstok met rocailles en bronzen cherubijn kopjes ca. 1900 in zeer goede staat 19x120x15cm. Cond.: G
Oude Chinese lage salontafel met intarsia (inlegwerk op blad en zijkanten) en bloemmotief, tropisch hout 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 33x99x99cm. Cond.: G