19e Eeuwse bronzen dekseldoos met ivoor beschildering op het deksel, voorstelling walvisvaart met walvis schip en sloep met figuren. 3xø8cm., Cond.:G
Grote donker jade Chinese Foo-hond 2e helft 20e eeuw 18,5x26,5x9cm. Cond.: G
Japans lakwerk sieradendoos met parelmoer inlegwerk en verso opschrift "To Mr. F.C. Mays from Mayor Hu Hup of Taegu City 1954" in goede originele staat 13x24x18cm. Cond.: G
Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 66x76x43cm. in goede staat.
Gietijzeren vijzel 18e eeuw met originele stamper in goede staat 8,5xø12,7cm. Cond.: G
Oude messing bureau petroleumlamp, 20e eeuw, draaibaar, met contra gewicht waarop een figuur. 52x42xØ16cm., Cond.:G
Groot polychroom tegeltableau ca. 1900 voorstellend twee driemasters met sloep. 5 Tegels beschadigd 55x71cm. Cond.: M
Diverse bodemvondsten Goor, o.a; 17e eeuwse aardewerken scherven Cond.: G
Oude notenhout gekleurde side-table met intarsia. 2e helft 20e eeuw. Lichte lakschade. 68x102x34cm.
Grote oude (of antieke) Zaanse klok met wekker. Prachtig bronzen uurwerk (lijkt 18e eeuws), grote bel en atlas. 4-Gewichten 75x27x21cm. COnd.: G
Vier 19e eeuwse tinnen borden waarvan twee met schrift. Allen in goede originele staat ø22-ø25cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse onderscheidingen gemaakt van zilver, 1x Wilhelmina voor trouwen dienst (zilver) en 2x Wilhelmina Indonesië Soerabaja , zilver met gouden W. Ø3.7 en 6.5x4cm.
Twee antieke parasols met zijde stoffering (beschadigd), ca. 1800, 1 met benen handgrip (gebroken geweest) en een met houten grip. 50-94cm., Cond.:R