This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

14. Oktoberveiling 2012

Auction on Friday, October 12, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

12x Royal Copenhagen plates
Result: 50 EUR

Twaalf Royal Copenhagen porseleinen sierborden "The Hans Christian Andersen plates 1975" met gouddecor ø19cm. Cond.: G

Lamp
Result: 100 EUR

Antieke messing art-noveau hanglamp, ca.1900, 4-lichts met glazen pegels. Mooie vormgeving ,in zeer goede originele staat. 89x54x54cm.

3 Fam. Rose borden, 18e eeuw
Starting price 150 EUR

Drie Chinees porseleinen familie roze borden met bloemendecor; 1x gaaf en 2x lichte randschade ø23cm. Cond.: G

Wandconsole
Result: 80 EUR

Notenhouten wandconsole ca. 1880 met leeuwekop in zeer goede staat 28x26x38cm. Cond.: G

KPM dekseldoos
Result: 25 EUR

KPM porseleinen dekselpot in klassisistische vormgeving 20e eeuw 16xø12cm. Cond.: G

6-Persoons bestek + cassette
Result: 30 EUR

Zes-persoons Duits plated bestek ca. 1900 met gegraveerde lemetten en vorken 19x25cm. Cond.: G

2 Delen plateel
Result: 60 EUR

Twee delen Hollands plateel, ca.1930, 1x Dekselpot, Fantasie.Z.Gouda en 1x kleine schaal, Aroe Arnhem 17x13 en 9xø18 cm., Cond.:G

5x Chinees been
Result: 225 EUR

Vijf Chinese netsukes gemaakt van been 5-5,5cm. Cond.: G

6 Tegels blauw, dieren
Result: 70 EUR

Zes Hollandse tegels 18e eeuw met diverse dierenafbeeldingen ca. 13x13cm., beschadigingen Cond.: R

Keramieken kip, gesigneerd
Result: 30 EUR

Fayence kip, 2e helft 20e eeuw, ge,merkt:E.Palamar. 19x18x11cm., Cond.:G

2 Dekselvaasjes
Starting price 50 EUR

Twee porseleinen jugendstil stijl dekselvaasjes met bloemen-en papegaaidecor, 2e helft 20e eeuw. Gemerkt:Colenbrander Ram. 21xø6.5

Keramieken onderzetters
Result: 20 EUR

Vijf onderzetters ca. 1910; 4x keramiek (Jugendstil en 1x landschap) en 1x nikkel ø7, ø9 en ø18cm. Cond.: G

13-Delig gebaksstel
Starting price 20 EUR

13-Delig Tirschenreuth gebakstel, Duitsland 20e eeuw met appel- en bloesemdecor ø17-ø29cm. Cond.: G

Chin. porseleinen trekpot
Result: 70 EUR

Chinees porseleinen trekpotje in 18e eeuwse stijl met figuren en bloemdecor ca. 1900. Lichte randschade binnenrand 11x15x12cm. Cond.: G

Delfts bordje, 18e eeuw
Starting price 30 EUR

Antiek Delfts bont papbordje met beschadigde rand en haarscheur ø16cm. Cond.:R

Imari kop&schotel etc.
Starting price 250 EUR

Diverse delen Japans imari serviesgoed, ca.1880, met krijgsheren decor. Koffiepot, melkkan, terrine( grote suikerpot) en10 kop en schotels.( 1 kop beschadigd)

Buffetkast Henri Deux
Result: 180 EUR

Notenhouten Henri Deux buffet ca. 1880, in goede originele staat met zuilen, snijwerk en origineel beslag 230x140x54cm. Cond.: G

Eiken theetafel
Starting price 140 EUR

Engelse eikenhouten theetafel met lade en Queen Anne poten ca. 1900. Origineel bronzen beslag in zeer goede staat 71x52x78cm.

Wortelnoten bureau
Result: 270 EUR

Antiek Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau, ca.1900, met schuine klep en 3 gebogen laden, staande op klauwpoten, met origineel bronzen beslag. In zeer goede staat met prachti...