Tegeltableau 18e eeuw met rocailles, bloemen, vogel en slang. beschadigd en gelijmd 52,5x6,5cm. Cond.: M
Antieke Chinese benen Foo-hond, ca.1900, (deel mist) 8.5x7x4cm., Cond.:G
Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G
19e Eeuwse Chinees porseleinen snuffbottle met blauw draken motief. 9xø3cm., Cond.:G
Groot Chinees porseleinen beeld, 20e eeuw, man met kind. 47x13.5x10 cm.,(hoofd is ooit gelijmd maar wel goed) Cond.:R
Prachtige stad meissen dekselterrine , bijzondere kwaliteit, handbeschilderd met bloemen en gouddecor. Gemonogrammeerd: D.R of P.P., ca. 1890 in uitstekende staat. 18x32x27 cm.
Grote antieke majolica buste van een edelman met hoed, gemerkt:Teplitz, ca.1890, BU 1212 Is gerestaureerd. 57x33x30cm. Cond.:G
Schitterende Rozenburg porseleinen plaquette ca. 1900 Den Haag met monogram G. en J.L (Johan Leurs, gewerkt bij Rozenburg van 1891 tot 1896). Voorstellende een wintergezicht naar een schilderij van de...
Drie delen glaswerk 1e helft 20e eeuw handbeschilderd 7,5x20cm. Cond.: G
Twee delen glaswerk 18e-19e eeuw; 1x mondgeblazen vaas handbeschilderd en 1x apothekersfles met restbeschildering 19-22cm. Cond.: G
Twee delen glaswerk oud/antiek; 1x kristal geslepen en gegraveerde vaas Bohemen 20xø15,5cm. en 1x mondgeblazen fles 20xø10cm.
Hollands wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau met schuine klep en kelder 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel in zeer goede staat (mooi binnenwerk) Cond.: G
Prachtige 8-kantige notenhout-fineer Grunderzeit tafel met 4-spantpoot ca. 1880 in zeer goede staat (woonkamer klaar) 79x77x77cm. Cond.: G
Copier Leerdam glazen vaas, konisch en geschulpt 12-ø12cm. Cond.: G
Prachtige Franse notenhout fineer vitrinekast ca. 1880 in roccoco vormgeving. Prachtige gestoken panelen en mooi lijstwerk in zeer goede originele staat 200x98x36cm. Cond.: G
Twee delen 19e eeuws gegraveerd glaswerk; 1x dekselcoupe, rondom geslepen (minimale chips rand) 34xø16cm. en 1x Karaf, rondom geslepen 33xø9cm. Cond.: G
Oud Chinees bronzen figuur Quan Ying ca. 1900 in goede staat 14,5cm. Cond.: G
Marmeren pendule van grijs en rood marmer met 8-daags uurwerk en bronzen applicaat in zeer goede staat 22x34x11cm. Cond.:
Grote antieke marmeren pendule, ca.1880, wit marmer met grijs marmer (bewerkt), 8-daags uurwerk (lichte chips van marmer) 32x55x22cm.,
3 Chinese bronzen figuren, 20e eeuw,: Geluk, Rijkdom en Gezondheid.
Antieke Junghans vrijslinger (slinger mist, verder goed) 68x30x13cm.
Antiekbronzen figuur, ca.1900, voorstellende een liggende hond/wolf op marmeren voet, Ongesigneerd. 28x34x20cm. Cond.G
Twee keramieken schenkkannen 2e helft 20e eeuw; 1x gemerkt Shorten and Son, Stoke on Trent met oranje/groen glazuur 23x20x13cm. Cond.: G, 1x Karlsruher majolica met groen glazuur, handvat gelijmd 22x1...