This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

14. Oktoberveiling 2012

Auction on Friday, October 12, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Ca. 100 Postkaarten Brabant
Starting price 75 EUR

Ca. 100 oude postkaarten uit Brabant, Cond.:G

Oorhangers GG granaat
Result: 45 EUR

Oorhangers GG 585/000, oorhaak met peervormige gefac. granaat met daaronder loshangend een granaat kraal. 4,3 gr.

A.M. Nr. 370
Starting price 100 EUR

A.M. Nr. 370, lichaam tricot. Schuin afgesneden hoofd met boven 4 tandjes en bruine slaapogen. Leren armen met open vingers en houten schoentjes L.:38cm. Cond.: R

Corpus met polychrome, 18e eeuw
Starting price 150 EUR

Heilig kruis 18e eeuw met origineel gepolychromeerde Corpus CHristie (2 scheurtjes in de armen 40x17cm. Cond.: G

Pop, K.W. (Konig Wernicke)
Starting price 60 EUR

König und Wernicke, blauwe flirtogen, open mond met boven 4 tandjes, originele kleertjes 42cm. Cond.: U

Pop
Starting price 240 EUR

Oude porseleinen pop, gemerkt Heubach Köppelsdorf 342.5 Germany. In goede originele staat 46cm. Cond.: G

Grote imari schotel
Result: 25 EUR

Grote imari porseleinen sierschotel 2e helft 20e eeuw met goud-, vogel- en bloemendecor in zeer goede staat.

Verzilverd servies
Starting price 50 EUR

Zwaar plated koperen koffieservies bestaande uit; tablet, theepot, koffiepot, melkkan en suikerpot 20e eeuw Cond.: G

Schilderij, C. v.d. Hoven
Result: 40 EUR

C. v.d. Hoven (20e eeuw), olieverf op linnen, Hollands landschap met molen 50x70cm. Cond.: G

3 Poppen Duitsland
Result: 60 EUR

Drie oude poppen Duitsland; 1x schildpad Ursel met geschilderde ogen 36cm. Cond.: G, 1x celluloid Bruno Schmidt met slaapogen 39cm. Cond.: R, 1x Sonni meisjespop met slaapogen en "mama", originele pru...

Broche en hanger ivoor
Starting price 50 EUR

Broche en hanger van ivoor in de vorm van een roos.

Moccaserviesje
Result: 15 EUR

5-Persoons Duits Bavaria moccaservies (Kronesten) met gouddecor 2e helft 20e eeuw 12-18cm. Cond.: G

4 Schaalmodellen 1:18
Result: 20 EUR

Vier schaalmodellen 1:18; 1x (Norev) Lexus LS460 (mist 1 spiegel, barst in ruiten), 1x (Maisto) Thunderbird, 1x (AutoArt serie no. 0866) Lexus LFA (1 spiegel mist, wel aanwezig) en 1x Jaguar XK Conver...

J. Wessels, goudweger
Result: 45 EUR

Naar Koninck 20e eeuw, olieverf op linnen, "De Goudweger"30x40cm. Cond.: G

Schildpadpop Inge 29
Starting price 15 EUR

Oude Duitse schildpadpop Inge nr. 29 met originele kleding. Haarscheur in lichaam en hoofd Cond.: R

Keramieken schenkkan
Starting price 20 EUR

Oud keramieken schenkkannetje, gemerkt Otto Meier Bremen (na 1945), rood/groen verlopen glazuur 15xø13cm. Cond.: G

Amsterdams staand horloge
Starting price 8.000 EUR

Kapitaal 18e eeuws Amsterdams staand horloge, gesigneerd J.S. van Geffen. Uurwerk voorzien van maanstand en volle kalender (dag en datum). Uurwerk voorzien van kwartierslag en dubbele bronzen bellen. ...

Kantonees vaasje
Starting price 35 EUR

Oude Kantonese keramieken siervaas ca 1900 met krijgers afgebeeld 24xø11cm. Cond.: G

3-Rij collier turkoois
Starting price 575 EUR

Turkoois collier, 3 rij-ig, om en om met in totaal 118 x14krt bolletjes. Het collier is voorzien van een 14 krt ovale sluiting met grote ovale malachiet ca. 10x18 mm. Lengte 40 cm.

Onduidelijk gesigneerd
Result: 35 EUR

Onduidelijke gesigneerd, olieverf op paneel, berkebomen bij een meer 30x24cm. Cond.: G

Schilderij, Gaalman
Starting price 20 EUR

Ton Gaalman, acryl op linnen, Bosgezicht bij nacht, 50x50cm., Cond.:G

Zilv. melk & suikerpot
Starting price 250 EUR

Melkkan en suikerpot zilver 826/000, Denemarken 1911, Simon Groth, MT: MS&CO, met parelrand decor, en vogel-en florale gravure. H.11-11 cm., ø6-11.5cm., totaal ca.338gr.

Masker
Result: 20 EUR

Oud Oosters beschilderd houten masker 20e eeuw 16x13x8cm. Cond.: G

Kaart Overijssel
Result: 120 EUR

Oude landkaart Transisalania pro Descriptio Overijssel. Handingekleurd naar N. ten Have door N. Visscher Anno 1769 56x44cm. Cond.: G