This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

14. Oktoberveiling 2012

Auction on Friday, October 12, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

2 Kommen
Starting price 30 EUR

2 Chinees porseleinen kommen, 19e eeuw, met bloemdecor. 1x Chinees imari met lichte randschade 1x Chinees met bloemdecor, goed. 6.5xø11.5 en 7.xø14 cm. Cond.:R/G

2 Porseleinen groepjes
Starting price 15 EUR

Twee oude porseleinen figuren 20e eeuw; 1x man met vrouw (19754 Germany) 12x11x5cm. en 1x koets met figuren (ongemerkt) 10x16x5cm. Cond.: G

2 Klokken 50-er jaren
Result: 20 EUR

Twee 50-er jaren klokken; 1x wandklok van zwart hout met chroom (met veeropdraai) 31x31cm. en 1x bureauklok Junghans Meister met bronzen voet en kast 22x24cm. Cond.: G

3-Rij collier turkoois
Starting price 575 EUR

Turkoois collier, 3 rij-ig, om en om met in totaal 118 x14krt bolletjes. Het collier is voorzien van een 14 krt ovale sluiting met grote ovale malachiet ca. 10x18 mm. Lengte 40 cm.

Zeefdruk, Herman Brood
Starting price 200 EUR

Herman Brood, handgesigneerd met Brood (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), zeefdruk op papier 229/500, Amsterdam Arena 67x50cm. Cond.: G

Schilderij, A. Roth
Result: 90 EUR

A. Roth ca. 1900, olieverf op paneel (haarscheur), bosgezicht met werkende boer 32x22cm. Cond.: G

2 Bronzen beeldjes
Starting price 50 EUR

Twee oude Oosterse bronzen beeldjes 1e helft 20e eeuw, 2x vrouwelijke boedha met schaal, staande op voet 18cm. Cond.: G

Zilv. melk & suikerpot
Starting price 250 EUR

Melkkan en suikerpot zilver 826/000, Denemarken 1911, Simon Groth, MT: MS&CO, met parelrand decor, en vogel-en florale gravure. H.11-11 cm., ø6-11.5cm., totaal ca.338gr.

Grote imari schotel
Result: 25 EUR

Grote imari porseleinen sierschotel 2e helft 20e eeuw met goud-, vogel- en bloemendecor in zeer goede staat.

3 Schalen waaierkristal
Result: 90 EUR

Drie waaierkristallen scheepjesvormige schalen 2e helft 19e eeuw (minimale chips) 16-30cm. Cond.: G

Borduurset 1771
Result: 10 EUR

Geborduurde merklap uit 1771, helaas beschadigd 45x30cm. Cond.: M

Gravure 1767
Result: 25 EUR

Monogram W.B. 1767, gravure op papier, Grave dun Defsein de rembrandt dans le Cabinet de Mons Dani Neyman a Amsterdam 26x21cm. Cond.: G

Bim Bam regelateur
Starting price 30 EUR

Oude Bim Bam regelateur ca. 1930 met eiken kast in goede staat 78x33x18cm. Cond.: G

Glazen Art Deco lampekap
Starting price 90 EUR

Prachtige Art Deco plafondlamp met zwaluwmotief, 2-dimensionaal. Afwisselend mat geslepen. P. D'avesn made in France. Minimale chips bij de bevestigingsgaten 7xø43cm. Cond.: G

5 Delen glaswerk
Result: 15 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw o.a; 3 kleine karaffen en 2 bonbonschaaltjes 7-14,5cm. Cond.: G

Reiswekker
Starting price 70 EUR

Oude messing reiswekker ca. 1950, gemerkt Smiths Clocks en Watches LTD. 8-Daags in goede originele staat 14x9x7cm.

Moccaserviesje
Result: 15 EUR

5-Persoons Duits Bavaria moccaservies (Kronesten) met gouddecor 2e helft 20e eeuw 12-18cm. Cond.: G

Bronzen pendule ca. 1870
Result: 350 EUR

Franse massief bronzen pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede originele staat 38x25x16cm.

E.A. Kelinger, vissersboten
Result: 35 EUR

E.A. Kelinger ca. 1930, olieverf op paneel, vissersboten op een meer 15x24cm. Cond.: G