Groot Perzisch handgeknoopt tapijt (350x270cm.) met blauwe en roze omranding met een groot mediallon in het midden Cond.: R-G
Groot blauw Chinees kleed, kobaltblauw van kleur en twee hoeken met bloemraqnden. 1 Rand met kapot hoekje, verder in goede conditie 300x185cm.
Prachtig groot handgeknoopt Perzisch kleed (245x300cm.). Rood van kleur met 3 verschillende omrandingen en in het midden een mediallon Cond.: G
Prachtig Perzisch handgeknoopt tapijt, geheel gedecoreerd met diverse motieven. het tapijt heeft op de achterzijde een douane invoerstempel (PR3) 136x203cm.
Prachtig oud Perzisch handgeknoopt tapijt met diverse aardetinten . 230x152cm., Cond.:G
Handgeknoopt tapijt afkomstig uit Iran, rood van kleur, 160x108cm., Cond.:G
Oud Perzisch tapijt in de kleuren bruin,rood, zwart en blauw, 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat. 106x151cm.
Twee oude Perzische kleedjes; 1x Hamadan 60x90cm. en 1 deel van een kameelzak 62x56cm. Cond.: R-G
Oud Tunesisch wollen kleed, wit, blauw, groen en zwart 140x75cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt rond tapijt, geschikt voor eethoek ø203cm.
Oud Perzisch kleed met aardetinten, zwart en blauw (1 kant zonder franjes) 185x110cm. Cond.: R
Oud Perzisch kleed met fijn gedetailleerd knoopwerk. Groen, oranje, rood, zwart en aardetinten 130x200cm. Cond.: G
Groot Perzisch handgeknoopt tapijt (330x260cm.), blauw van kleur met rode omranding en prachtig medaillon in het midden. Lichte randschade, Cond.: G