Imari porseleinen bord met bloemen- en gouddecor, lichte randschade en 2 oude haarscheuren ø22,5cm. Cond.: R
Drie delen antiek Chinees; 1x ivoren geisha (gelijmd), 1x albasten bloemvaas (beschadigd) en 1x spekstenen dubbelvaasje (chip af) 5-15cm. Cond.: R
Willem Witsen (Amsterdam 1860 - 1923), ets op papier, bouw-werkzaamheden in Amsterdam 49x63cm.
Prachtige grote 19e eeuwse imari porseleinen kom met floraal- en gouddecor in zeer goede staat 8,8xø17,7cm. Cond.: G
Twee oude Delfts porseleinen knobbelvazen 20e eeuw. Zes-kantig met zeegezichten en bloemendecor in goede staat 27x12x12cm.
Ivoren heilige Petrus 18e eeuw staand op houten bijbel in goede originele staat 11,4cm.
C. Verschuur ( Cor Bouter) (Gouda 1888 -1966 Den Haag), olieverf op linnen, boerderij met diverse koeien. Met Heydenrijk lijst 77x57cm. Cond.: G
Japans ivoren 19e eeuws figuur (bijzondere kwaliteit) voorstellend een Quan Yin met masker en waaier in de hand 25cm. Cond.: G
Tiffany stijl lamp met compositie metalen voet en bloemmotief in de kap 2e helft 20e eeuw 62xø43cm. Cond.: G
Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G
Vier antieke levensmiddelen-blikken; 2x Jugendstil Suiker en Koffie met bloemen in zweepslagmotief van Delft (Koog a.d. Zaan), 1x met molendecor en 1x met vossenjacht ca. 12-17cm. Cond.: R
Groot Makkums keramieken plooischotel met bont decor 20e eeuw, chips af ø29cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 19e eeuws bord met blauw decor (haarscheur) ø23,3cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels in schoenvorm, onderzijde deels doorgesleten 21x10x9cm. Cond.: G
Doos met 5 oude Chinese drukstenen met aan 1 zijde Chinese tekst en aan de andere zijde tweedimensionaal bloemendecor. Zwart terracotta, 2 delen gelijmd en 1x haarscheur 21x27x2cm. Cond.: R
Kavel met 12 delen divers oud/antiek o.a; schaaltje, grpene, inktpot, lijstje etc. ca. 5-8cm.
Doosje met diverse munten o.a; 2x Silver Wedding Crown 1947-1972 Queen Elizabeth, 1x Gibraltar Crown 1967, 1/2 cent NL 1934, en andere Duitse, Nederlands en overige munten.
Jugendstil weegschaal ca. 1900 met drie antieke gewichten sets. 16x37x26cm., Cond.:G
Bronzen non 19e eeuw, vuurverguld. Open te klappen met bergruimte 13xø6cm.
Boek buitenland, tevens zilver o.;a Duitsland Olympiade 1972, koersgeld en Marokko 500 Francs, zilver en diverse andere landen
Grote bronzen figuur, 21e eeuw, voorstellende een Romeinse vrouw met zwaard en schild. Gesigneerd: Pierrele Faguays op marmeren voet. 53x49x8cm.
Gietijzeren jachthond Königshutte Lanterberg Harz, in zeer goede staat 31x14x12cm.
Duits Thuringen porseleinen figuur Karl Ens ca. 1900, voorstellend eendjes voeren, 21cm. Cond.: G
Antieke Chinees bronzen kaarskandelaar, ca. 1900, met olifanten en bloemendecor. 22xø7cm., Cond.:G