Twee Russisch porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw, voorstellend meisjes met bloem (gemerkt), in goede originele staat 29cm.
Oude Chinese handgestoken vaas-tafel met roodmarmeren blad 20e eeuw, floraal decor 38xø34cm. Cond.: G
Notenhouten ovaal Louis Philippe tafeltje ca. 1880, blad vervangen (fineerschade aan het blad) 63x80x60cm. Cond.: M.
Delfts porseleinen kaststel , 5-delig, met molendecor 20e eeuw in zeer goede staat, dekselvaas is gelijmd 20-32cm. Cond.: R
Twee delen oud Hollands plateel; 1x oorkruik Gouda Holland G.B. en 1x vaas Gouda 117 H (haarscheur) 23-26cm. Cond.: R-G
Israëlisch zilveren set bestaande uit twee kandelaartjes en een schenkkannetje. De kandelaartjes zijn filigrain bewerkt 925/000 H.11cm.Schenkkannetje H. 17cm., kannetje behoeft reparatie.
Twee grote Chinees keramieken vazen 20e eeuw met geisha voorstelling 34,5xø17cm. Cond.: G
Lot diversen o.a. dubbel rij parelcollier, broche zwarte steen, zilveren choker met markesiet, zilveren ring en zilveren oorknopjes
Toermalijn, 2 ovale gefacetteerde stenen, hard roze. ø 7x5,5 mm. Samen ca 1,98 crt
Twee antieke dekseldoosjes, 1x parelmoer ca. 1930 in goede staat, 1x terracotta met putti, ca. 19010, gesigneerd d cercia Signa, stukje van deksel af . 5x10x6 en 3xø7cm., Cond.:R/G
Oude Hollandse wortelnoten gebogen schrijfsecretaire 2e helft 20e eeuw, lichte fineerschade 110x105x57cm. Cond.: R
Oude opaline glazen tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw, met messing voet. 56xø17cm., Cond.:G
Chinees porseleinen bord 18e eeuw met tuin- en oorkondendecor (gelijmd) ø27,5cm. Cond.: M
Twee oude tinnen kraantjeskannen 19e/20e eeuw met beschildering. In redelijk tot goede staat 38-42cm. Cond.: R-G
Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met landschapsdecor, minimale randschade ø23,3cm. Cond.: G
Chinees imari porseleinen trekpot 18e-19e eeuw met floraal decor (haarlijn bij handvat) 11x17xø11cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Engelse hoekstoel met armleuningen. Mahoniehout met intarsia bij de gehele stoel. Folare intarsia, goede stoffering. in zeer goede originele staat 73x66x62cm.
Pennendoosje met diagonale gedreven groeven en hartvormig wapenschildje. Voorzien van 5 pennen. 6x2cm., ca. 16gr.
Zilveren 835/000, dienblad. Markiesvormig, 31x18cm met een met de hand uitgewerkte opstaande rand met parelsbewerking. MT: J.Pd de Vries, Hoorn, Jaarletter: 1918 ca 379 gr. Cond. G
Twee delen Chinees porselein 19e eeuw met figurendecor; 1x kom 6xø12cm. en 1x dekseldoos 4xø8cm. Cond.: G
Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor (gelobt). Haarscheur handgrip, verder in goede originele staat 10,5x14xø8,5cm.
Chinees porseleinen dekselpot ca. 1900 met figuren in landschap afgebeeld 21xø12cm. Cond.: G
Tweedeurs 18e eeuwse eikenhouten kast met 2 lades en kruisvoet, renaissance snijwerk 130x130x55cm. Cond.: G
Oude lederen bank van bruin leder 2e helft 20e eeuw. In redelijk tot goede staat, iets vervuild 87x90x190cm.