This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

2 Pors. beeldjes
Starting price 70 EUR

Twee Russisch porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw, voorstellend meisjes met bloem (gemerkt), in goede originele staat 29cm.

Chinese piedestal
Result: 90 EUR

Oude Chinese handgestoken vaas-tafel met roodmarmeren blad 20e eeuw, floraal decor 38xø34cm. Cond.: G

Ovaal tafeltje
Starting price 20 EUR

Notenhouten ovaal Louis Philippe tafeltje ca. 1880, blad vervangen (fineerschade aan het blad) 63x80x60cm. Cond.: M.

5-Delig kaststel
Result: 15 EUR

Delfts porseleinen kaststel , 5-delig, met molendecor 20e eeuw in zeer goede staat, dekselvaas is gelijmd 20-32cm. Cond.: R

2 Delen plateel
Starting price 50 EUR

Twee delen oud Hollands plateel; 1x oorkruik Gouda Holland G.B. en 1x vaas Gouda 117 H (haarscheur) 23-26cm. Cond.: R-G

2 Zilv. kandelaars + kannetje
Result: 80 EUR

Israëlisch zilveren set bestaande uit twee kandelaartjes en een schenkkannetje. De kandelaartjes zijn filigrain bewerkt 925/000 H.11cm.Schenkkannetje H. 17cm., kannetje behoeft reparatie.

2 Chinese vazen
Starting price 10 EUR

Twee grote Chinees keramieken vazen 20e eeuw met geisha voorstelling 34,5xø17cm. Cond.: G

Lot parels zilv er
Result: 20 EUR

Lot diversen o.a. dubbel rij parelcollier, broche zwarte steen, zilveren choker met markesiet, zilveren ring en zilveren oorknopjes

Toermalijn stenen
Result: 40 EUR

Toermalijn, 2 ovale gefacetteerde stenen, hard roze. ø 7x5,5 mm. Samen ca 1,98 crt

2 Dekseldoosjes
Result: 20 EUR

Twee antieke dekseldoosjes, 1x parelmoer ca. 1930 in goede staat, 1x terracotta met putti, ca. 19010, gesigneerd d cercia Signa, stukje van deksel af . 5x10x6 en 3xø7cm., Cond.:R/G

Gebogen schrijf-secretaire
Result: 180 EUR

Oude Hollandse wortelnoten gebogen schrijfsecretaire 2e helft 20e eeuw, lichte fineerschade 110x105x57cm. Cond.: R

Petroleumlamp
Result: 15 EUR

Oude opaline glazen tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw, met messing voet. 56xø17cm., Cond.:G

Chinees bord
Starting price 40 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw met tuin- en oorkondendecor (gelijmd) ø27,5cm. Cond.: M

2 Tinnen kraankannen
Result: 35 EUR

Twee oude tinnen kraantjeskannen 19e/20e eeuw met beschildering. In redelijk tot goede staat 38-42cm. Cond.: R-G

2 Schotels, 18e eeuw
Starting price 180 EUR

Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met landschapsdecor, minimale randschade ø23,3cm. Cond.: G

Imari trekpot, 18e-19e eeuw
Result: 225 EUR

Chinees imari porseleinen trekpot 18e-19e eeuw met floraal decor (haarlijn bij handvat) 11x17xø11cm. Cond.: G

Engelse hoekstoel
Result: 135 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse hoekstoel met armleuningen. Mahoniehout met intarsia bij de gehele stoel. Folare intarsia, goede stoffering. in zeer goede originele staat 73x66x62cm.

Pennendoosje
Result: 40 EUR

Pennendoosje met diagonale gedreven groeven en hartvormig wapenschildje. Voorzien van 5 pennen. 6x2cm., ca. 16gr.

Zilveren dienblaadje
Result: 300 EUR

Zilveren 835/000, dienblad. Markiesvormig, 31x18cm met een met de hand uitgewerkte opstaande rand met parelsbewerking. MT: J.Pd de Vries, Hoorn, Jaarletter: 1918 ca 379 gr. Cond. G

Chin. kom + dekseldoos
Result: 75 EUR

Twee delen Chinees porselein 19e eeuw met figurendecor; 1x kom 6xø12cm. en 1x dekseldoos 4xø8cm. Cond.: G

Chin. trekpot, 18e eeuw
Result: 140 EUR

Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor (gelobt). Haarscheur handgrip, verder in goede originele staat 10,5x14xø8,5cm.

Dekselpot
Starting price 80 EUR

Chinees porseleinen dekselpot ca. 1900 met figuren in landschap afgebeeld 21xø12cm. Cond.: G

2-Deurs kast, open onderstel
Starting price 1.100 EUR

Tweedeurs 18e eeuwse eikenhouten kast met 2 lades en kruisvoet, renaissance snijwerk 130x130x55cm. Cond.: G

Lederen bank
Result: 30 EUR

Oude lederen bank van bruin leder 2e helft 20e eeuw. In redelijk tot goede staat, iets vervuild 87x90x190cm.