Twee keramieken Jugendstil vazen, ca. 1900, gemerkt: Keller en Guerin Luneville Frankrijk. geglazuurd met pastelkleurig bloemendecor. 28x18x ø15 cm., Cond.:G
Twee Russisch porseleienen figuren 1x sneeuwhoen en 1x mandarijneend, made un USSR en teken, 14-19 cm., Cond.:G
Porseleinen Picasso design vaas, edition 1996 door Goebel Duitsland 26x24x9cm.
Oud twaalf persoons moccaservies, gemerkt Mosa Maastricht, ca.1930, in goede staat.
Twee majolica vazen ca. 1890, beide gelijmd 27x12x10cm. Cond.: M
Twee Duits porseleinen siervazen met bloem- en vlindermotief. gemerkt Bareuther Waldsassen Bavaria Germany in uitstekende staat 22xø14cm.
Antiek keramieken restservies met blauw decor (ongemerkt), onder andere; 2x grote schaal, soepterrine en 14 borden Cond.: G
Porseleinen Imperia Austria servies 20e eeuw bestaande uit; 16 borden, 2 grote vleesschalen, 1 grote terrine, 2x juskom en 3 opdienschalen Cond.: G
Oud Duits porseleinen mocca-servies, gemerkt Bavaria 20e eeuw. Bestaande uit; koffiekan, suikerpot, melkkan en 6 kop&schotels Cond.: G