Hans Jörg Buning (Duitse School), ets op papier, Frühlin 20x13,5cm. Cond.: G
Set zoetwaterparels. Bestaande uit o.a. 3 gekleurde lange snoeren, een collier bestaande uit 3 rijen witte parels, een collier met 2 rijen wit-grijs en een los stukje collier. Met ovale clip
Italiaanse Fayence stijl wekkerklok met putti ca. 1960, polychroom geglazuurd in goede staat 40x23x15cm.
Italiaanse bronzen strijdwagen klok 2e helft 20e eeuw staand op houten plateau en bronzen pootjes in zeer goede staat 33x34x14cm.
Royale solitair oorknoppen, GG, 585/000 met witte saffieren. Spiegelchatonoorknoppen met witte saffier ø 4,5 mm. ca 1,8 gr.
Ongesigneerd, olieverf op linnen, Keulse pot met bloem 110x100cm. Cond.: G
Lot met 5 double dameshorloges. Arfena vierkant horloge met rekband, Seiko langwerpig horloge met rekband, Pallas ovaal horloge met matte band, Laco klein vierkant horloge met rekband en een Lange vie...
Henry Kley (Delft 1903 - ), pastel op papier, vaas met bloemen 29x20cm. Cond.: G
Duitse biedermeier iepenhouten hoekkast ca. 1820 met 4 deuren en 1 lade. Oudere restauratie, oude wormbeval, lichte fineerschade. Beslag van latere datum, verder in goede originele staat 208x110x60cm....
Oud Indonesische Kama Sutra, handbeschilderd op bamboe 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 40x26cm.
Twee oude ivoren Maria's ca. 1930 in goede originele staat 18,5-20cm.
Choker, onedel, bezet met alle kleuren Agaten. Sierlijke ketting met in het midden een grote vierkante agaat in aarde tinten. Verder zitten er 9 ronde agaten in het collier. Lengte 41 cm.
Duitse notenhout-fineer Grunderzeit vertico met origineel beslag ca. 1880 in goede staat. Zijkant blad mist een paar stukjes, 139x96x48cm. Cond.: R-G
Twee delen 17e-18e eeuws Hollands keramieken met decor van Prins Willem van Oranje; 1x potje 10xø8,5cm. met floraal decor en portret (PW D5), chip en haarscheuren Cond.: R en 1x bordje met prins van ...
Willem George Frederik Jansen (Harlingen 1871- 1949 Blaricum), olieverf op paneel, havengezicht Rotterdam met twee wandelende figuren en hond 21x16cm. Cond.: G
Daniels, olieverf op paneel, stadsgezicht met haven en figuren 30x15cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten barokkast, 18e eeuw, met dikke panelen, origineel beslag en slot. Recentelijk vakkundig gerestaureerd. Kast is voorzien van schappen. (vaste kast). 205x190x58cm.
Grote oude Chinese jade dekselcoupe, 1e helft 20e eeuw, met opengewerkte deksel, ringen en drakenkoppen. In goede staat. 23x18x12cm.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, paarde slede met figuren 60x50cm. Cond.: G
Oscar Larsen 1931 ( 1882 - 1972 Denemarken), gemengde techniek op papier, vechtende Romeinen 27x18cm. Cond.: G
Mahoniehout-fineer eettafel ca. 1870 in redelijk tot goede staat. Lichte fineerschade 78x110x86cm.
Jeanne Heynsius 1884, aquarel op papier, landschap met boerderij met rieten dak 38x27cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, kermis 30x40cm.
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op papier, twee figuren met hond in een kerk 16x27cm. Cond.: G