This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

19. Januariveiling 2014

Auction on Friday, January 3, 2014 from 01:00

Completed | Default auction

Ets, Hans Jorg Buning
Starting price 30 EUR

Hans Jörg Buning (Duitse School), ets op papier, Frühlin 20x13,5cm. Cond.: G

Set zoetwaterparels
Result: 25 EUR

Set zoetwaterparels. Bestaande uit o.a. 3 gekleurde lange snoeren, een collier bestaande uit 3 rijen witte parels, een collier met 2 rijen wit-grijs en een los stukje collier. Met ovale clip

Fayence klokje
Result: 25 EUR

Italiaanse Fayence stijl wekkerklok met putti ca. 1960, polychroom geglazuurd in goede staat 40x23x15cm.

Vergulde pendule, strijdwagen
Starting price 300 EUR

Italiaanse bronzen strijdwagen klok 2e helft 20e eeuw staand op houten plateau en bronzen pootjes in zeer goede staat 33x34x14cm.

Oorknoppen wit saffier
Result: 20 EUR

Royale solitair oorknoppen, GG, 585/000 met witte saffieren. Spiegelchatonoorknoppen met witte saffier ø 4,5 mm. ca 1,8 gr.

Ongesigneerd stilleven
Result: 80 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, Keulse pot met bloem 110x100cm. Cond.: G

Lot dameshorloges
Result: 30 EUR

Lot met 5 double dameshorloges. Arfena vierkant horloge met rekband, Seiko langwerpig horloge met rekband, Pallas ovaal horloge met matte band, Laco klein vierkant horloge met rekband en een Lange vie...

Henry Kley
Result: 80 EUR

Henry Kley (Delft 1903 - ), pastel op papier, vaas met bloemen 29x20cm. Cond.: G

Iepenhouten hoekkast
Result: 330 EUR

Duitse biedermeier iepenhouten hoekkast ca. 1820 met 4 deuren en 1 lade. Oudere restauratie, oude wormbeval, lichte fineerschade. Beslag van latere datum, verder in goede originele staat 208x110x60cm....

Kamasutra op bamboe
Result: 25 EUR

Oud Indonesische Kama Sutra, handbeschilderd op bamboe 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 40x26cm.

2 Ivoren Maria's
Result: 120 EUR

Twee oude ivoren Maria's ca. 1930 in goede originele staat 18,5-20cm.

Choker met Agaten
Result: 20 EUR

Choker, onedel, bezet met alle kleuren Agaten. Sierlijke ketting met in het midden een grote vierkante agaat in aarde tinten. Verder zitten er 9 ronde agaten in het collier. Lengte 41 cm.

Vertico
Result: 125 EUR

Duitse notenhout-fineer Grunderzeit vertico met origineel beslag ca. 1880 in goede staat. Zijkant blad mist een paar stukjes, 139x96x48cm. Cond.: R-G

2 Delen aardewerk Willem van Oranje
Starting price 250 EUR

Twee delen 17e-18e eeuws Hollands keramieken met decor van Prins Willem van Oranje; 1x potje 10xø8,5cm. met floraal decor en portret (PW D5), chip en haarscheuren Cond.: R en 1x bordje met prins van ...

W.G.F. Jansen
Result: 750 EUR

Willem George Frederik Jansen (Harlingen 1871- 1949 Blaricum), olieverf op paneel, havengezicht Rotterdam met twee wandelende figuren en hond 21x16cm. Cond.: G

Schilderij, ijsgezicht
Starting price 140 EUR

Daniels, olieverf op paneel, stadsgezicht met haven en figuren 30x15cm. Cond.: G

Barokkast Duits
Starting price 1.000 EUR

Duitse eikenhouten barokkast, 18e eeuw, met dikke panelen, origineel beslag en slot. Recentelijk vakkundig gerestaureerd. Kast is voorzien van schappen. (vaste kast). 205x190x58cm.

Jade coupe op voetstuk
Starting price 250 EUR

Grote oude Chinese jade dekselcoupe, 1e helft 20e eeuw, met opengewerkte deksel, ringen en drakenkoppen. In goede staat. 23x18x12cm.

Sledetocht, onduidelijk
Result: 2.000 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, paarde slede met figuren 60x50cm. Cond.: G

Oscar Larsen
Result: 180 EUR

Oscar Larsen 1931 ( 1882 - 1972 Denemarken), gemengde techniek op papier, vechtende Romeinen 27x18cm. Cond.: G

Mahonie tafel
Result: 80 EUR

Mahoniehout-fineer eettafel ca. 1870 in redelijk tot goede staat. Lichte fineerschade 78x110x86cm.

Schilderij, Jeanne Heynsius
Starting price 75 EUR

Jeanne Heynsius 1884, aquarel op papier, landschap met boerderij met rieten dak 38x27cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig., kermis
Starting price 400 EUR

Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, kermis 30x40cm.

Ongesigneerd, interieur 19e eeuw
Starting price 120 EUR

Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op papier, twee figuren met hond in een kerk 16x27cm. Cond.: G