Oude regelateur (bevat oude houtwormgaatjes), ca. 1900, 55x36x20cm. Cond.: R
2 Oude klokken (jaarlopers), 1x glazen stolp, 1x kunststof, 20e eeuw, 33xØ17cm. Cond.: R
Bronskleurige kartelklok van composiet/lood, 20e eeuw, uurwerk van de maker Franz Hermle West-Duitsland, 47x28cm. Cond.: G
Mysterieus klok in de vorm van een olifant, bronskleurig, op voet. eind 20e eeuw.
Friese staartklok met Westminsteruurwerk en maanstand (3 gewichten), mahoniehouten kast, in zeer goede staat, 2e helft 20e eeuw, 110 x 33 x 20 cm. Cond.: U
Duitse Schwarzwalder, klok 19e eeuws, deurtjes ontbreken, 34x24x12cm. Cond.: R
Schwarzwalder koekoeksklok, 8-daags uurwerk, 39x28x18cm. Cond.: U
2 Schwarzwalder koekkoeksklokken (uurwerk niet getest), begin 20e eeuw, 25x18x11cm. en 36x25x24cm. Cond.: G
Junghans pendule eikengefineerd (Westminsterslag), 30-er jaren, in goede staat, Cond.: G
Zaanse klok (Warmink) met notenouten kast (slinger mist), 20e eeuw, 51x22x12cm. Cond.: G
Eikenhouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, maandstand en datum, ca. eind 20e eeuw, 135x40cm. Cond.: U