Zilveren breidophouder, 835/000. Fraai versierde breidophouder met ophangoog. 13,5x1,8 cm.ca. 12,95 gr. Cond.:G
Antieke Jugendstil houtgestoken tafel met op etage en blad, volledig gesneden floraal decor, omstreeks 1900, 69x74x42cm Cond:G
Oude metalen met bakelieten wandtelefoon met draaischrijf en verchroomde bellen omstreeks 1940 Ericson Cond:G 37x22x11cm
Decoratieve bronzen hanglamp 3 lichts, 2e helft 20e eeuw in Empirestijl met groen gelakte kap 74x52ø Cond:G
Vier 19e eeuwse Hollandse eikenhouten stoelen in Renaissance stijl velours stoffering 113x50x42cm Cond:G
Antiek Engels mahoniehouten buffet met spiegelopstand, omstreeks 1880, facetgeslepen spiegel met floraal snijwerk en kroon 210x120x45cm Cond:R/G
Groot antiek Jugendstil 3-delig kamerscherm ca. 1900 met floraal stikwerk en zweepslag motief (rafelig) 138x178cm. Cond.: R
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 9-18cm Cond:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-16cm
Sierlijke ring, 585/000 met jade. Een ring met een gladde rand met daarin een ovaal cabouchon geslepen jade, 18x12 mm. ca. 6,3 gr. ø 55
Zilveren kruithoorn, miniatuur, 835/000. Kruithoorn voorzien van gravure van man en paard. MT.:Cornelis Komen, 's Hertogenbosch. 8x3 cm ca. 33,00 gr. Cond.:G
Hollandse antieke Jugendstil kruidenwandkast, met 12 keramieken lades en deurtje, omstreeks 1900 in goede staat 15x34x35cm
Twee 19e eeuwse koperen houtbakken met hengsel(gerestaureerd) ø41-ø42cm Cond:G
Twee grote antiek marmeren castolettes omstreeks 1900 met bronzen versieringen 43x16øcm Cond:G
Elegante ring GG 585/000 met amethist. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde amethist, ø 16x12 mm, gezet in een gladde rand versierd met geschulpte bewerkingen. ø 56 ca. 5,0 gr.
Twee mooie 19e eeuwse Japanse goudimari porseleinen sierbord, in goede staat fijn geschilderd met floraal decor 31øcm Cond:G
Mooi 18e eeuws Delfts aarderwerk bord met jachtdecor, haas, hond en jachthoornblazer, glazuurschade 23ø Cond:R/G
Witgouden ring, 585/000, met briljant en saffier. Ring met een opstaande rozet inhet midden met midden in een blauw saffier, ø 3,5 mm, en daaromheen een rand met kleine briljanten in een royale zettin...
Antiek servies omstreeks 1880 met gouddecor en floraal decor(ludwigsburg) bestaande uit: theepot, 9 kop en schotels(chips en een kopje kapot)12 borden, 5-22cmm Cond:R/G
Zware eikenhouten renaissance stijl armleunstoel 1880 met Gobelin stijl stoffering, mooi snijwerk, in zeer goede staat 135x67x63xm Cond:G
Antieke mahoniehouten dekseldoos met metalen Mozart penning, Mozart 1756-1791 slotplaatje mist 14x23x27cm
Liggende kristallen odeurflacon met gouden dop en kraag, 585/000. Fraai geslepen peervormige kristallen flacon met gouden opgewerkte kraag en hoge gouden dop. Voorzien van binnenstop. 1,2x4x12cm. Dop ...
Japanse bronzen vaas met florale cloisone decors ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 24xø12cm.
Oude gesigneerde Chinese snuffbottle met landschap- en figuren decor 20e eeuw. In goede staat. 7cm