Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 impressie riviergezicht bij avond, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Drie oude hoge hoeden, 1e helft 20e eeuw La elion Paris, Burton Englisch style , en een in doos, +/- 13x30x24cm
Lot van drie loepen met o.a parelmoer, hout, messing etc 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-28cm Cond:G
Oud antiek Perzisch handgeknoopt kleed, lichte slijtage 169x121cm Cond:R
Oud Perzisch kleed met floraal decor in de tinten rood/zwart/blauw 155x192cm. Cond.: G
Groot oud Perzisch kleed met floraal decor rood blauw etc. in redelijk goede staat 300x197cm
Fijngeknoopt oud Perzisch kleed in goede staat pastelkleurig met florale decors 92x146cm Cond:G
Antieke goudkleurige tafelspiegel, Jugendstil omstreeks 1900 (compositiemetaal) 43cm Cond;G
Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 voorstellende Jezus Christus 68cm in goede staat
Twee oude kopergeslagen wandborden, je maintendrai omstreeks 1900 fruitdecor 1e helft 20e eeuw 34-37cm
Antieke Arabier met tabakspijp op Perzisch kleed omstreeks 1900, Weense stijl met beschildering (compositie metaal) 8x13x9cm Cond:G
Twee grote 19e eeuwse messing hengsel bakken eenmaal genageld, eenmaal met schenktuit(melk) in goede staat 20-32ø 33-31ø
Bronzen dame 20e eeuw, in 18e eeuwse klederdracht, boek lezend in goede staat 30cm
Twee 19e eeuwse eikenhouten gestoken beelden, voorstellende biddende heren in goede staat 26-28cm Cond:G
Grote Tibetaanse sieradenkist met toiletspiegel en 4 lades, met leer bkleed en met goudverf beschilderd, drakendecor, koperbeslag 21e eeuw 30x24x31cm Cond:G
Marmeren Eskimo(Inuit) met dikke kleding, 20e eeuw in goede staat 16cm, en een natuurstenen Indische dansende figuur 15,5cm 20e eeuw Cond:G
Art Deco gouden ring, 585/000, met parel en diamant. Ring met rechte bovenkant voorzien van een witgouden blok met in het midden een parel, ø 3,5 mm, en aan beide kanten bezet met briljanten, totaal c...
Twee fraaie zilveren bekers, 925/000, Duits. Twee hoge wat bollopende zilveren gladde bekers. Voorzien van datum aan de onderzijde (24-12-1970 op een en 24-12-1972 op één). ca 267 gr. MT.: Koch & Berg...
Twee Joodse tollen gemaakt uit metaal met fraaie bewerking. 3x6cm en 3,5x5cm. Cond.:R-G
Collier en hanger, WG 585/000 met topaas, diamant en rookkwarts Lange flexibele hanger met onderaan een rookkwarts, vierkant gefacetteerd, een staafje met diamant en 2 roze/rode topazen. de hanger is ...
Zilveren miniatuur, stel op troon. Versierd met geluksoog en turkoois op een stukje been. 4,5x1,5 cm Cond.:G
Elegante rozetring GG 585/000, met blauw saffier en briljant. Fijne rozetring met in het midden een vlak geslepen blauw saffier, ø 5 mm, en een rand met 13 kleine briljanten. ø Rozet 9 mm. ca. 1.9 gr....
Bloedkoralen collier met gouden karabijnhaak. Aflopend bloedkoralen collier, ronde kralen ø 3-8 mm met 585/000 gouden sluiting. Lengte 47 cm, ca. 13 gr.