Kist met twaalf flessen Franse Chateau Belle Croix wijn uit 1999. (12 x 75 cl.) Afm. 19x33x50 cm. Cond.: G.
Zes plated kaarskandelaars 20e eeuw in goede staat 11-20cm. Cond;G
Vijf diverse delen Makkums polychrome aardewerk 20e eeuw, bord, beker, melkkan, pijpvaasje en een grote schenkkan 8-21cm.
Grote keramieken Hollandse knobbelvaas met polychrome florale decors (haarscheur). 20e eeuw. Afm. 48 cm. Cond.: R.
Twee delen antiek Chinees porselein.Tafelschaaltje op hoge voet, met florale decor, 18e eeuw. Gemerkte dekselpot, 18e-19e eeuw, met meerkleurige florale decors en craquelè glazuur. Afm. 5.7 x 13 cm. ...
Zeven zilveren lepels, 835/000, Zes theelepels met een gecontourneerde steel voorzien van biedermeier gravering, jl.:s:1978 en een suikerschep met ronde steel en versierd met getrembleerd floraal deco...
Zilveren armband en ring, 925/000, met amethist. Brede armband, 34 mm, met vier schakels bewerkt met bollen en vier schakels met uitgewerkte amethisten met maskers. Voorzien van bakslot. En een bijpas...
Zilveren collier, 835/000, plat ovaal slangenschakel. Breedte 6 mm, Lengte 80 cm. ca 31,2 gram
Kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000. Kristallen peervormige flacon op voet versierd met een verlopend ruitbewerking. Voorzien van gouden kraag en dop, uitlopend aan de bovenzijde versierd m...
Fijne witgouden choker, 750/000, met saffier en briljant. Venetiaans collier, ø 1,2 mm, met in het midden 3 gladomzettingen bezet met 2 briljanten, ca 2x0.06, en een cabuchon geslepen saffier, ø ca. 4...
Witgouden gourmetcollier, 585/000, met veeroog. Breedte 1,5 mm. Lengte 45 cm. ca 3,0 gram.
Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 78 cm. In goede staat.
Art Deco stijl chrome tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 49x36 cm. ø . In goede staat.
Gouden collier met hanger, 585/000, met roosdiamanten. Een rozethanger met 10 roosgeslepen diamanten, totaal 1,20 crt, (2-5mm), aan een ankercollier. Lengte hanger 19 mm, lengte collier 42 cm. Totaal...
Zes delen Hollands antiek Gouda plateel. Twee rozenstekers, twee schenkkannen, één vaas, één fles. (schenkkan, handvat gelijmd). Rest goed. Afm. 9-27 cm. .
Twee vooroorlogse platelen sierborden met schependecors. 'Olaria de Almansel Delfa' gemerkt. Afm. ø 28.3 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese porseleinen plaquettes met landschappen decor. Eerste helft 20e eeuw. (Gemerkt). Afm. 13x20 cm. In goede staat.
Elegante witgouden slavenband, 750/000, met diamant en saffier. Strakke slavenband, met een verlopende rij met 8 diamanten, totaal ca 0,54 crt, en 7 saffieren, totaal ca 0,40 crt. Om-en-om gezet in 4-...
Klontentang 835/000 zilver met fraai gevormde klauwpoten. MT.: Niekerk, Schoonhoven anno 1968, L. 11.5cm., ca. 24gr.
Drie oude Indonesische kampfer kisten met landschappen decors. 20e eeuw. Afm. 21-30 cm. In goede staat.
Zilveren theezeef en lekbak, 925/000, Hollands, origineel, Theezeef, rond model met geschulpte rand geplaatst op 3 sierlijke pootjes met een gekrulde greep. De theezeef is geplaatst op een rond schaal...
Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 62 cm. In goede staat.
Zeer groot Imari porseleinen sierschotel met gouddecor. Afm. ø ca. 46.5 cm . Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.