This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

Inktvloeier, zilver
Result: 75 EUR

Zilveren inkt vloeier 835/000 met fraaie inscriptie van Nuts-Spaarbank Groningen aan K.A. Schwartz 1-6-1939. Duits MT: Lutz & Weiss, Pforzheim. Afm. 13x8x7.5 cm.

Rozensteker (zilv./kristal)
Result: 40 EUR

Geslepen kristallen rozensteker. Gemerkt 'Made in France' in 800/000 zilveren montuur met drie fraaie rozen en staand op drie klauwpootjes. Italiaans, Mr. AV di Marcandini Giovanni & C., Vercelli. Afm...

Gouden hanger met camee
Result: 110 EUR

Gouden hanger, 585/000, met camee. Een ovale hanger met geschulpte gouden rand versierd met stippel- en lijngravures. De camee is uitgesneden met een voorstelling van 2 figuren bij een boom. Aan de on...

Messing kistje
Starting price 70 EUR

Vergulde messing dekseldoos met slot, omstreeks 1930-1950, letters J.6, in goede staat 6,8x6,5x16,3cm. Cond:G

Hugo Olsson, winter
Result: 50 EUR

Hugo Olsson Zweedse school, winters landschap met rivier, olieverf op linnen, 65x45cm. Cond:G

3 Dummy parfumflessen (groot)
Result: 125 EUR

Drie zeer grote parfum flacons (zonder inhoud). Betreft etalage materiaal. Afm. 19-34 cm. Cond.: G.

Servies, Mosa
Starting price 50 EUR

Antiek Maastrichts Mosa thee-servies met florale decors, ca. 1900. Servies bestaat uit: Theekan, melk+suiker set, 12 kopjes, 11 schotels. (minimale chip mogelijk) Afm. 5-25 cm. In goede staat.

Vivienne Westwood+Dolce Vita Dior etc.
Result: 110 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. Vivienne Westwood, Boudoir (20 ml.). 2. Dior, Dolce Vita (30 ml.). 3. Guerlain EDT, Secret Intention (30 ml.). Afm. 6-11 cm. Cond.: G.

Passig 1887, portret
Starting price 60 EUR

Passig 1887 Duitse school. Herenportret. Houtskool op papier. Afm. 37x52 cm. Cond.: G.

Visconti
Result: 40 EUR

Visconti, Spaanse school, ca. 1950. Paardenkar in stad. Aquarel op papier. Afm. 28x55 cm. Cond.: G.

Kop+schotels (voor bruidspaar) (3x)
Result: 30 EUR

Drie antieke porseleinen bruidskop en schotels met opgewerkte florale decors. Afm. 8-10 cm. In goede staat.

Lot met o.a. zilveren sieraden
Result: 70 EUR

Lot met o.a. zilveren sieraden bestaande uit een zilveren ring met ivoor, 2 kruisjes, zilveren jasseroncollier met munthanger, 4 zilveren colliers, een paar zilveren oorknoppen, een broche en 3 ketti...

Vaasjes, lepeltjes+suikerpot
Result: 30 EUR

Twee vaasjes met lepeltjes en vorkjes en suikerpot. 20e Eeuw. (835 zilveren voet + drie zilveren lepels). Cond.: G.

Ongesigneerd, modern
Result: 80 EUR

Ongesigneerd, ca. 1990. Moderne bloemen compositie. Olieverf op paneel. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.

Imari kop (4 st.) + schotels (6 st.)
Result: 95 EUR

Antiek Imari porselein, ca. 1800. Vier kopjes en zes schotels. Voorzien van florale en goud decors (één kopje beschadigd). Vier schotels goed, twee schotels hebben haarlijn. Afm. 4.5 x 11.5 cm. ø. Con...

2x Bruine en zwart beursje met gouden sluiting.
Result: 90 EUR

Drie lederen beursjes, twee bruine lederen beursjes met gouden sluiting, 585/000. 10x5,5x1cm en 9x5x1cm. Sluiting met lijnen bewerking zit wat los. En een zwart beursje met gouden sluiting en 2 gouden...

Empire mahoniehouten bank
Starting price 125 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire bank met klauwpoten, verlijming los linksvoor, bekleding licht beschadigd. 95x167x73cm. Cond:R

Ovale eettafel, omstreeks 1900
Starting price 45 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe tafel omstreeks 1870. In goede staat 78x119x82cm.

Twee Spiegels
Starting price 60 EUR

Twee antieke 19e eeuwse spiegels, 1 x mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. 1x Louis- Philippe notenhout, 168x93cm. 130x60cm. Cond:R/G

Porseleinen koekdoos+onderschotel en presenteerschaal
Starting price 50 EUR

Twee delen antiek porselein met florale decor, ca. 1900. Eén maal koektrommel met onderschaal, één maal verdeelschaal. (deksel koektrommel haarlijn). Afm. 20-28 cm. Cond.: R/G.

Doos met interessante schilderijen
Result: 60 EUR

Doos met diverse interessante schilderijen etc. O.a.: etsen, aquarellen, reprodukties. Afm. 50x40x57 cm. Cond.: G.

Tinnen kan
Result: 30 EUR

Vroeg 19e eeuwse tinnen snavelkan met kraantje (kraanknop mist). Rococco stijl. Afm. 25 cm. In goede staat.

2 Stoelen
Starting price 75 EUR

Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuws armleunstoel en eettafelstoel 100x49x52cm en 80x50x47cm. . Cond:R/G

Ronde eettafel
Starting price 90 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, lichte fineerschade 75x115cm. Cond:G