Art Deco stijl chrome tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 49x36 cm. ø . In goede staat.
Paar zilveren schoengespen, ovaal model met wieber decor. 28x34mm. MT.J.v.d.Berg Schoonhoven. In goede staat
Lot met 4 horloges, met o.a. een Junghans solar horloge en 3 automatische horloges.
Vijf diverse delen Makkums polychrome aardewerk 20e eeuw, bord, beker, melkkan, pijpvaasje en een grote schenkkan 8-21cm.
Grote keramieken Hollandse knobbelvaas met polychrome florale decors (haarscheur). 20e eeuw. Afm. 48 cm. Cond.: R.
Twee delen antiek Chinees porselein.Tafelschaaltje op hoge voet, met florale decor, 18e eeuw. Gemerkte dekselpot, 18e-19e eeuw, met meerkleurige florale decors en craquelè glazuur. Afm. 5.7 x 13 cm. ...
Zes delen Hollands antiek Gouda plateel. Twee rozenstekers, twee schenkkannen, één vaas, één fles. (schenkkan, handvat gelijmd). Rest goed. Afm. 9-27 cm. .
Twee vooroorlogse platelen sierborden met schependecors. 'Olaria de Almansel Delfa' gemerkt. Afm. ø 28.3 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese porseleinen plaquettes met landschappen decor. Eerste helft 20e eeuw. (Gemerkt). Afm. 13x20 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten Louis Seize stijl vitrinekast, ca. 1900. Afm. 155x73x36 cm. In zeer goede staat.
Zilveren zakhorloge, 800/000,Zwitsers, met op de wijzerplaat een geschilderde erotische afbeelding. ø 50 mm. Mechanisch, werkend.
Drie oude Indonesische kampfer kisten met landschappen decors. 20e eeuw. Afm. 21-30 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met parelmoer en zirconia's in de vorm van een hart. ø 19 mm. ø ring 56 Nieuw
Origineel Louis Seize mahoniehouten theekist met intarsia, ca. 1800. (twee fineerschades) Afm. 11x18x11 cm. Cond.: R/G.
Mahoniehouten empire-stijl Queridon piedestal tafel met marmer, vergulde versieringen, kariatyden en klauwpoten. Afm. 87x48 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse degen, Hessen, ca. 1880. Brons met lederen met messing schede. Afm. 89 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke mahoniehouten kantelspiegel met houtgestoken sierwerk en lades onder de liggende leeuwen. Ca. 1800. Verguld bronzen ornamentures. In goede originele staat. Afm. 172x101x38 cm.
Eikenhouten Wuba regulateur 2e helft 20e eeuw, naar Weens voorbeeld, 120cm. in goede staat.
Snoeren bloedkoraal. Drie snoeren met takjes bloedkoraal. Lengte 45 cm en 2x 50 cm. Totaal ca 125 gr
Negentiende eeuwse eikenhouten staande klok, huwelijk tussen uurwerk en kast, bronzen 19e eeuws uurwerk met ankergang, slagwerk en dubbele bel, comtoise wijzerplaat en metalen ombouw, rugwand klokkast...
Zes plated kaarskandelaars 20e eeuw in goede staat 11-20cm. Cond;G
Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 62 cm. In goede staat.
Zeer groot Imari porseleinen sierschotel met gouddecor. Afm. ø ca. 46.5 cm . Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.