Chinees porseleinen familie roze bord met florale en goud decor (één chip). 18e Eeuw. Afm. ø 23 cm. Cond.: G.
Ring, 375/000, met granaat. Een Engelse ring met aan de bovenzijde een band gemaakt uit opengewerkte en versierde chatons, bezet met 7 rond gefacetteerde granaten. Breedte 6 mm,. London vermoedelijk 1...
Gouden collier met granaat, 585/000. Collier gemaakt van gefacetteerde granaten, ø 3 mm, door middel van gouddraad aan elkaar verbonden. Voorzien van gouden ovale sluiting. Lengte 65 cm ca 10,2 gram....
Wortelnoten Art Deco-stijl etagiere wandtafel (21e eeuw). Afm. 94x96x28 cm. In zeer goede staat.
Twee antiquarische boeken: 1x Sions worstelingen Johan van Doesburg 1715, 1x De geluksaligheid v.d wegh der rechtveerdige A.dam Jacobus Borstius 1738, 16-17cm. Cond:R/G
Hollandse notenhouten barokstijl commode. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 75x95x42 cm. In goede staat.
935/000 Zilveren poederdoos, ca. 6 cm. Deksel met honingraad motief in fraaie florale omranding. Gewicht: Ca. 52 gram.
Vijf antieke Franse keramieken borden met diverse figuren voorstellingen. Ca. 1900. Gemerkt: B.F. La Louvrera (één haarlijn). Afm. ø 25 cm. Cond.: G.
Zeven delen Jade, oud Chinees, 2 armbanden, 2 ringen en 3 bewerkte figuren, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 3,5-8cm
Originele notenhouten Franse Art Deco garderobe met spiegel en chrome knoppen. Ca. 1925. Afm. 184x101x28 cm. In zeer goede staat.
Zilveren broche en armband met kleurstenen, antieke stijl. Veerbroche met vergulding en diverse kleurstenen, één steen ontbreekt, 8x3,5cm, en een armband met markiesvormige schakels met rode en groene...
Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.
Japanse Imari porseleinen ghendi schenkkan met florale decors, 20e eeuw. Afm. 21 cm. In goede staat.
Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. In goede staat 240x185x56cm.
Gouden streekhanger 585/000. Antieke ovale hanger met S bewerking met knopjes en filigrain. De rand van de hanger is versierd met zeer kleine knopjes en versieringen in de rand. ø 30 mm. ca 2,5 gr
Twee oude Chinees porseleinen bloempotten, octogonaal, 1e helft 20e eeuw, chip pootje, 17x27x24cm. Cond;R/G
Antiek kersenhouten hangkastje, ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 43 cm. In zeer goede staat.
Groot mes met zilveren greep versierd met een staande leeuw met schild. Voorzien van stalen lemmet. Lengte 30 cm In goede staat.
Jugendstil-stijl gekleurd glazen hanglamp, 3-lichts. 20e eeuw. ø 55 x 55 cm. In goede staat.
Twee grote polychrome Makkums aardewerken sierschotels, 20e eeuw(chip) 35-36ø Cond:R/G
Klein antiek eikenhout kistje voorzien van smeedijzeren barokbeslag en slot, 41x64x31cm. Cond:G
Twee antieke Louis Seize-stijl bronzen wandkandelaren. Ca. 1900. Afm. 40 cm. In goede staat.
Lot zilver bestaand uit een hanger met blauw opaal aan een ankercollier, een bladhanger met markasiet en parel, een zilveren horloge met ketting en een ring.
Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G