This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

04. Juliveiling 2010

Auction on Friday, July 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Divers porselein 33x
No reserve price

33 Deel serviesgoed begin 20e eeuw:6 kop en schotels blauw met paradijsvogel,4 kop en schotels petrus-regout met blauwe rand, 13 delig petit-four stelletje

3 Delfts blauwe borden
No reserve price

3 Delfts blauwe borden ca.1900, 2x ø23 cm. 1x ø19cm.

Tinnen kraankan
Starting price 150 EUR

19e Eeuwse tinnen kraantjeskan met koperen comfort 42xø15cm. Cond.: U

Divers tin en koper
Result: 20 EUR

Divers koper en tin, antiek en modern diverse afmetingen Cond.: U

Bronskleurige bureaulamp
Result: 25 EUR

Bronzen bureaulamp in diverse hoogtes te verstellen . De kap kan alle kanten op gezet worden. Cond.: G 50x22x15cm.

Delfts blauw bord
Starting price 70 EUR

Delfts blauw bord ca. 1800, gepolychromeerd met bloemen gedecoreerd ø23,5cm.

2 Etsen
No reserve price

2 Etsen, 1x Herman Heuff, steegje Amsterdam,1x B.R.Zieges, dorpsstraat, 21x12 en 12x8 cm. Cond:G

5 Delen wit Meissen
Result: 10 EUR

5 Delen wit Meissen 2e keus o.a; 3 schoteltjes, 1 kopje en 1 kannetje begin 20e eeuw. Cond.: G

Bronzen beer
Starting price 120 EUR

Bronzen beer, 21e eeuw gepatineerd op een ovale marmeren sokkel. H.22cm.

Ets van een uil
Starting price 30 EUR

Ets op papier van een uil, "La Chouette a maque noir" 26x36cm. Cond.: U

Aquarel, Parijs
Starting price 30 EUR

B. Buer, gouache op papier, "Rue des Marchand" 13,5x34cm. Cond.: G

Zilveren anjervaas
Starting price 200 EUR

Antiek Engelse zilveren anjervaas op voet. Rijk bewerkt met mythologische figuren, bloemen en bladeren. 835/000 Londen 1904. gemaakt door William Cornijns & Sons. 22xø9cm. 600gr. Cond.: G

Kleed
No reserve price

Handgeknoopt Perzisch tapijt SAGHE. Cond.: U

3 Delen glas/kristal
Result: 5 EUR

3 Delen glas/kristal, 1 vaas 20e eeuw,H.19cm.,2 karaffen ca.1900. H.32-34 cm.L.beschadigd.

4 Chinese schotels
Result: 30 EUR

4 Chinese porseleinen schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø13cm. Cond.: G

Parel briljant hanger GG
Starting price 200 EUR

Hanger GG750/000 met een zeer fijne zuidzee parel ø12.5mm.en briljanten 0.36ctW/SI 2.9 gr.

Chinees bord, 18e eeuw
Starting price 80 EUR

Chinees bord, 18e eeuw Chieng Lung, blauw-wit met bloemmotief, minimale schilfertjes ø23,5cm.

Chinese dekselpot ca. 1940
Result: 50 EUR

Kapitale Fam Verte Chinese dekselpot begin 20e eeuw. Handbeschilderd bloemdecor 45xø26,5cm. Cond.: G

Fauteuil met biezen zitting
Starting price 45 EUR

Iepenhouten fauteuil met biezen zitting (zgn. Leatherback chair). 107x60x53cm. Cond.: R

Houtskooltekening Tholen
Result: 280 EUR

Willem Bastiaan Tholen (1860 - 1931 Den Haag), houtskool opgehoogd met wit op papier, de watermolen 35x35cm. Cond.: U

Diversen kristal
No reserve price

3 Kristallen karaffen , 12 messenleggers van kristal. begin 20e eeuw en een vaas (midden 20e eeuw)

Wijnfleshouder
Starting price 40 EUR

Bronzen wijnfleshouder in de vorm van een zittende man die de benen van een liggende vrouw vasthoud, eind 20e eeuw, 30x6x8cm.

2 Bronzen portretbusten
Starting price 225 EUR

2 Bronzen, gedeeltelijk vergulde, portretbusten van manfiguren Frans 19e eeuw. 12cm.

2 Beelden
No reserve price

2 Beelden van zink, voorstellende 2 vrouwen op sokkel, ca. 1920, Cond.: R