5 Delen glas/kristal, 20e eeuw, o.a.2 fruitschalen,2 bakjes en een theelichtje.
Oude thee-en koffiekan 1e helft 20e eeuw. Frans gemerkt. H.14-21 cm.
33 Deel serviesgoed begin 20e eeuw:6 kop en schotels blauw met paradijsvogel,4 kop en schotels petrus-regout met blauwe rand, 13 delig petit-four stelletje
2 Japanse imari borden,Fam.noir, ca.1900,decor van bloemen en paradijsvogels.
Petrus Regout bord ca.1900,decor van bloemen en vogels,ruitvormige rand.
Twee Duitse bierkruiken ca. 1900 met spreuken. Gemaakt van aardewerk 32xø14cm.
4 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws met bloemdecor, ø23,5cm.
Gouda plateel vaas Unica decor W.V. 34. Begin 20e eeuw. 42xØ17cm. Cond.: G
Kristallen 4-Delige set begin 20e eeuw. Tablet met 2 kannetjes, 1 met zilveren voet en en 1 vaasje met minimale bschadiging 29x15x2,5cm. Cond.: G