This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

04. Juliveiling 2010

Auction on Friday, July 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Zilveren anjervaas
Starting price 200 EUR

Antiek Engelse zilveren anjervaas op voet. Rijk bewerkt met mythologische figuren, bloemen en bladeren. 835/000 Londen 1904. gemaakt door William Cornijns & Sons. 22xø9cm. 600gr. Cond.: G

Zilveren hengselmandje
Starting price 140 EUR

Leuk en mooi uitgezaagd zilveren hengselmandje rustend op 4 gebogen pootjes. 925/000 285gr. Cond.: U

Zilveren tabaksdoos anno 1868
Starting price 350 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoos 835/000, I=1868, 14x7,5x2,5cm. 152gr.

Zilveren hengselmand
Starting price 700 EUR

Kapitale zilveren hengselmand, schitterend uitgezaagd. rustend op een strakke voet. 34x22,5x34cm. 925/000 911gr. Cond.: U

Zilveren bowllepel
Starting price 475 EUR

18e Eeuwse antiek zilveren bowllepel met gedraaide hoornen steel. Gemaakt door Peter en Ann Bateman Londen 1793. 835/000 Cond.: U

Kristallen cachetschaal
Starting price 150 EUR

Mooi antieke kristallen cachetschaal met zilveren beugel uit 1869. 835/000 ø27cm. Cond.: U

Draadzilveren poppenset
Starting price 150 EUR

Schattig 16-delig zilveren filigrain interieurtje, licht beschadigd. 800/000 50gr. Cond.: G

4 Delen groot bestek
Result: 45 EUR

4 Delen zwaar silver plated vlees bestek. 30-33 cm.

Kristalvaasje met zilver
Result: 40 EUR

Kristallen vaasje (15xø7,5cm.)met zilveren deksel en zilveren vingerhoed 2cm.

Karaf en Gemberpot
Result: 85 EUR

2 Kristallen delen ca. 1900. 1x Karaf met zilveren voet, gemerkt 39xø12cm. 1x gemberpot met zilveren dop, ongemerkt 18xø11cm.

Zilveren toilet garnituur
Starting price 55 EUR

Zilveren toiletset 3 delig, spiegel,kleerborstel haarborstel, Birmingham ca.1925-27, Williams Birmingham,sterlingzilver 925/000. L.16.5-29.5 cm.( lichte gebruikssporen.)

Art deco sigarettendoos, zilver
Starting price 70 EUR

Art deco sigarettendoos, ca.1920,zilver 835/000. 10 x 7.5 cm., ca.120 gr.

Poederdoos zilver
Starting price 110 EUR

Poederdoos,1e helft 20e eeuw.,zilver 925/000,gegraveerd met Japanse landschap voorstelling,voorkant met monogram BMC,aan achterkant gesigneerd,binnenkant gegraveerd met zeef.min.deuken. 8.5 x 7 cm.90...

3 Theezeefjes verz.
Starting price 55 EUR

3 Theezeefjes,deels Geislingen Duitsland,1e helft 20e eeuw,metaal verz.em meddingkleur, L.17-19.5 cm.

Bestek in doos
Result: 55 EUR

Trancheer couvert, Engeland gest.plated, gegraveerd in originele doos. L.21.5 en 28.5 cm.

Zilveren vaas en beker
Starting price 45 EUR

Zilveren vaas en beker, USA midden 20e eeuw, meesterteken o.a.Fisher, sterlingzilver 925/000, vaas met gegraveerd monogram 'G',H.6.5 en 7.5 cm.

2 Zilveren peper-zout strooiers
Starting price 70 EUR

2 Zilveren peper-zout strooiers,USA ca.1920/30,meesterteken,sterlingzilver 925/000, H.11-11.5 cm.,ca.65gr.

4 Suikertangen
Starting price 200 EUR

4 Biedermeier suikertangen,Duitsland ca.1840/50, deels gest.deels zilver lot 12 (750/000) mooi bewerkt, 3 met naam en datum gegraveerd. L.14.5-17 cm., ca.165 gr.

4 Zilveren kaarsenkandelaars
Starting price 250 EUR

4 Zilveren kaarsenkandelaars, midden 20e eeuw,USA,"Towle Silversmit-hs/R.Wallace Mfg.Co, sterlingzilver 925/000,(1 licht beschadigd) H.8 cm.

Art-deco tabaksdoos,zilver
Result: 110 EUR

Art-deco tabaksdoos,ca, 1920,zilver,van binnen verguld. 7.5 x 5.5cm. ca.75gr.

Zilveren schaal
Starting price 65 EUR

Zilveren schaal, USA ca.1900," R.Blackinton&Co",sterlingzilver 925/000,binnenin met monogram:"GSB",ø13.5cm.,ca145gr.,

6 Onderzetters metaal verchroomd
Starting price 55 EUR

6 Onderzetters metaal verchroomd ,eind 20e eeuw op de rand versierd met een eend.ø 11.5 cm.

Zilveren fruitschaal
Starting price 325 EUR

Zilveren fruitschaal ajour bewerkt en gedreven. Duits gekeurd 800/000, 386gr. 18xø20cm. ca. 1900.

Zilveren schaar
Starting price 120 EUR

Antiek Hollands zilveren schaar aan zilveren ketting 1814-1905. 833/000 81gr. 16cm. Cond.: U