Bronzen jachthond met fazant in de bek staand op zwart marmeren voet eind 20e eeuw, 16x20x8,5cm. Cond.: G
Bronskleurige figuur, oma met kleinzoon aan het voorlezen. gesigneerd Mat Wanders.
Bronskleurige figuur, opa met kleinzoon aan het voorlezen. gesigneerd Mat Wanders.
Antiek eiken wandornament, gebeeldhouwd 19e eeuw, in goede staat (klein stukje af), 31,5x17,5x12cm. Cond.: G
Tropisch houten beeld van een Balinese dame 20e eeuw. Gesigneerd A. FATIMAH 40x24x10cm.
Houten sculpture van een Aziatische man die water haalt 20e eeuw 31x18x9cm. Cond.: G
Antiek eiken wandornament, gebeeldhouwd 19e eeuw, in goede staat (klein stukje af), 31x17x12cm. Cond.: G
Bronzen sculpture voorstellend dame met mand in de arm en gans aan haar zijde. Het geheel staat op een marmeren voet 21e eeuw. 22xø12cm. Cond.: G
Bronzen sculpture voorstellend een bakkjersjongetje eind 20e eeuw. 23x12x11cm.
Bronzen vijzel ca. 1860-1880 12xø13,5cm (stamper is 22cm.), Cond.: G
Tropisch houten sculpture van 2 vogels zittend op een boomstronk 20e eeuw. 27,5x12x13cm. Cond.: G
Bronzen sculpture voorstellend jong meisje staand op kruk genaamd Valente 21e eeuw. Beeldje is doormidden, moet gerepareerd worden. 29x6,5x6,5cm. Cond.: G
Beeldje van een zittende vrouw op een wit marmeren sokkel. Gemaakt van een tin legering en brons gepatineerd eidn 20e eeuw. 11x7x7cm.
Bronzen beeld, voorstellende 2 olifanten in gevecht. Staand op marmeren sokkel 21e eeuw 32x49x15cm. Cond.: G
Klein bronskleurig beeldje van zink voorstellend een clown, eind 20e eeuw, H:17cm. Cond.: G