Peter de Rijcke. Zeist 1945. Titel: Bevroren tranen. Acryl op linnen. Afmeting: 105 x 70 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.
Groot Japans Imari porseleinen figuur. 21e Eeuw. Handbeschilderd, met kikkerhoofd. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor. Twee grotere borden hebben haarlijn. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden slavenband, 585/000, massief bol model bezet met briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, totaal ca 1,4 crt. breedte 4,5 mm 60x54mm.Armband met scharnier en bakslot. ca 25 gram. I...
Oude bronzen mysterieuze klok, naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Slingerophanging afgebroken maar er wel bij. Afmeting: 82 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 59, ca 12,9 gr. Nieuw.
Antieke Jugendstil damesbuste door S. Kinsburger. Circa 1900. Op marmeren basement. Deuken bovenin hoed. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.
B. Taning. Tweede helft 20e eeuw. Portret jonge Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Lot zilver met een trompetvaas met parelrand, 6x16,5cm, een tafelkalender met zilveren houder, 6,5x4,5x8cm. en een roomlepel met dansende putti. Diverse gehaltes. In goede staat
J. Blekeman. Bosgezicht met watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule met albast basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén hoek gelijmd. Afmeting: 33 x 28 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Afrikaanse of Zuid- Amerikaanse houtgesneden gepolychromeerde politieagent. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Herman Bieling. 1887 - 1964. Tekening carnaval Düsseldorf met clowns (postkaart). Tekening op papier. Afmeting: 17,5 - 13 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse eikenhouten Friese staartklok met wekkerfunctie. Houten poppen. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met amethist en diamant. Fantasie ring met dubbele band bezet met 2 rijen met rond gefacetteerde amethisten, totaal ca 1,1 crt, en 2 banden met diamanten, achtkant geslepen, t...
Grote oude bronzen bodhisattva op lotusbloem. Met vergulding. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen dekseldoos. Winifred Kunstabteilung. Floraal met goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Leuke vuurvergulde kleine Louis Seize pendule. Griekse vrouw met bron en ampfora's. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Breguet a Fils. Mooie vergulding. Afmeting: 29 x 20 x 8 cm. In goede staat.
Bronzen hond. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 24 x 11 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Twee Delfts blauwe sierborden. 20e Eeuw. Eén maal oud Delft, naar Jan Vermeer. Eén maal Porceleyne Fles, bloemenmand. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Twee zilveren kinderbordjes, 830/000, beiden voorzien van gravure op de rand. MT.: o.a. J.Tostrup, Olso. ø15-16 cm. Totaal ca 204 gram. In redelijk goede staat
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met pop, fruit, konijn, theekop. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 56 cm. In goede staat.