Zeer grote 19e eeuwse Japanse Satsuma keramieken vaas met krijgers. Afmeting: 77 x 30 cm ø. In goede staat.
Vier oude Duitse Fayence bierpullen. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse officiershoed met ijzeren versiering. 18e Eeuw. Lichte slijtage. Afmeting: 43 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervaas met florale decors en paradijsvogel. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 79 x 29 cm ø. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari kaststel. Bodemrand dekselvaas beschadigd. Tuin decors met goud. Afmeting: 18 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen theebus met rondom figuren decor en bodemmerk. Afmeting: 17 x 10 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Duitse porseleinen dekselvaas met florale decor. Gemerkt Roloff. Circa 1920. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen gemberpot met bodemmerk. Spelende Chinese figuren. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met bodemmerk. Hert in landschap en florale coulissen. Eén chip. Afmeting: 4,8 x 15,4 cm ø. In redelijke staat.
Zes delen Hollands Makkums polychrome aardewerk. Bestaande uit: Schenkkan, en vijf schalen. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met kustplaatsen decor. Afmeting: 22 x 21 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen zes-kantige vaas met figuren, rotsen en florale decors. Afmeting: 19,5 x 14 x 16 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinese Kantonese schaal met Familie Roze decor, floraal, vogels, vlinders + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 32,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met tekens + Kang Xy bodemmerk. Afmeting: 48 x 19,7 cm ø. In goede staat.
Bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudheid). Vermoedelijk Perzië. 1000 voor Christus. Paar kleine randrestauraties. Afmeting: 15 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met gecontourneerde omranding. Diverse decors. Afmeting: ø 21 - ø 33 cm. In goede staat.
Oud/antiek terracotta tuinbeeld. Mannen torso. Patina + chips. Afmeting: H 75 cm. in redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees natuurstenen waterbakje met florale decor. Eén chip. Afmeting: 4 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.
Oude Duitse Volkstedt porseleinen figurengroep met goud decor. Muziekles. Afmeting: 14 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen tafellamp met messing basement. In amfora vorm. Circa 1900. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. Eén maal chinoiserie transition, minimale randglazuurschade. Eén maal bloempot decor, De Bijl. Randschade. Afmeting: 35 - 39,5 cm. In redelijk/goede...
Kapitale Duitse Thüringen porseleinen beeldengroep met goud decor. Handbeschilderd. Vier figuren bij draagstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 27 cm. In goede staat.
Zes schitterende 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met bloembak decors en florale omranding. Geen beschadigingen. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors. Octagonaal. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Drie maal divers oud kristal. Bestaande uit: Drie amandel geslepen stopkaraffen. Chips. Afmeting: 28 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers oud/antiek waaierkristal. Onder andere: Bonbonschaal, menages, dekseldoos, vaas. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Kristallen boter- en kaastolp met zilveren knop, 833/000. stolpen versierd met waaier en ruitslijpsen geplaatst op een onderschotel met bewerkte rand. De stolpen met een zilveren knop. ø22x20cm en ø16...
Grote oude/antieke Indiase of Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Cementen damesbuste op marmeren piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese goudlak van een wijsheer op lotusbloem. Licht beschadigd. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger/broche, 585/000, met camee. Ovale broche met geschulpte rand met graveerwerk in het midden bezet met een ovale camee. 30x37mm. ca 7,6 gram. In goede staat
Groot antiek gepolychromeerd beeld van een rokende negroïde jongen, asbak in de hand, sigaret mist. Circa 1900. Gips. Hoed gerestaureerd. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren miniatuur en rammelaar, 835/000, een miniatuur van een vrouw met juk met emmers en een rammelaar in de vorm van een bloemkelk, zonder bijtring. totaal ca 37 gram.
Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met drie-kantige steel en gegraveerde bak. 10 Nov. 1930. Lengte 13 cm. Gewicht: circa 28 gr. In goede staat.
Twee antieke Engelse porseleinen lampenvoeten met messing en emaille beschildering. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees bronzen figuur. Chinese god op rots. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse vuurvergulde Charles Dix figuur. Op latere zwart marmeren basement. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Grote gemerkte antieke tinnen klepkan met ramskop op deksel. Gemerkt, kroon A.P.J. en A.M. Afmeting: 34 x 17 cm ø. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Knotwilgen langs een beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 30 cm. In goede staat.
Zeven diverse werken. Lithografie, Adolf von Wenzel, Konzert. Lithografie, A. Union, Kaiser Wilhelm. Ets, A. Cossmann, Friedrich von Schiller. Lithografie, vrouw. H.V., ets, Jugendstil. Botanica, 18e...
Groot 18e eeuws houtgestoken Maria beeld met kindje Jezus, cherubijnkoppen met rest polychromie. Italië of Zuid-Duitsland. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.
L. Alleman. Meisje met ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Grote oude 10-lichts kroonluchter met prismen pegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 70 cm ø. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met ruwe bewerking. Oorknoppen met daaronder een gecontourneerde markiesvormige hanger met ruwe bewerking. Lengte 4 cm. ca 2 gram. In goede staat
Fraaie geslepen kristallen koekschaal met waaierrand-slijpsels en een zilveren 835/000 hengsel met parelrand. MT.: Kled. J. Held - Amsterdam. Circa 1880. In goede staat.