Twee antieke petroleumlampen met keramieken tussenstukken. In Renaissance-stijl. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 54 x 11 cm ø. In goede staat.
Decoratieve tinnen historisme-stijl dekseldoos met herder en hond. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 23 x 16 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde compositie metalen staande lamp. Stukje mist. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
Moderne glazen design appellamp. Prisma Leuchten Germany. Mondgeblazen. Afmeting: 20 x 17 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinese op zijde geborduurde kunstwerken met fruit, floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Grote antieke Japans porseleinen Kutani dekselvaas met vogels en florale beschildering + goud decor. Gesigneerd, mooie kwaliteit. Afmeting: 43 x 21 cm ø. In goede staat.
Rechthoekig geslepen kristallen schotel met gecontourneerde rand en Russisch slijpsel. Voorzien van een zilveren 835/000 beugel met graveerwerk. Mr. H.S. de Leeuw - Den Bosch. Anno 1845. Rand minimale...
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Brede strakke ring met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. SI/W. breedte ring 5,3 mm. ø59 ca 5,7 gram. In goede staat
Zilveren 835/000 klontjestang met lepelvormig uiteinde, hartvormige poten met palmet. MT.: H. A. Schuss - Amsterdam. jl.: B 1836. Afmeting: 13 cm. Gewicht: circa 35 gr. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met paardjeskroon. Gemerkt C.B. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Zeer grote Delfts keramieken plaquette met Hollands dorpsgezicht. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 52 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1820. Grote engel met bloem en engel met putti in boot. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 48 cm. In goede...
Drie-delige oude Franse Fayence olie-azijn stel. 20e Eeuw. Twee maal chip glazuurschade. Afmeting: 17 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Gouden zakhorloge, 585/000, Longines Grand Prix Paris 1900, met metalen stofdeksel. Voorzien van monogram gravure op de achterplaat en gravure aan de binnenzijde van de deksel. werkend. Wat craquele o...
Vierkant geslepen loddereinflacon met zilveren 925/000 schuifdop. MT.: Levi & Salaman - Birmingham. jl.: x 1922. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Lot met 12 diverse mechanische horloges, o.a. Union, Prisma, Pontiac, Buren, Junghans en Forsta.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Spanjaard bij palmboom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels, vlinders en florale decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.
Drie maal antiek keramiek. Bestaande uit: Schaal, fruit decor, Keramis Belgium. Vleesschaal, vredesduif, Boch Belgium. Tassa, fruitmand decor, Boch Belgium. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Kristallen loddereinflesje op voet met geelgouden dop, 585/000, Ovaal flesje met slijpwerk voorzien van gouden bolle dop en kraag.diverse deukjes. Voorzien van binnenstop. 35x105mm.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met volle zuilen en grote gegraveerde plated wijzerplaat. Gesigneerd Tho Rea Walton. Achtdaags-uurwerk, met seconden en dag-aanduiding. Ongerestaureerd. Afme...
Drie maal antiek Majolica Jugendstil, floraal. Circa 1915. Eén maal presenteerblad, Sarrequemines. Eén maal vaas lissen, St. Element. Eén maal schenkkan, genummerd. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede sta...
Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met dubbele kap, beschilderde panelen + wekker. In ossenbloedrood-kleur. Circa 1800. Afmeting: 165 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees ivoren figuur op rots. Oude wijsheer. Twee-delig. Afmeting: 19 cm. In goede staat.