This website uses cookies

38. Oktoberveiling 2018

Auction on Friday, October 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

2x Presenteerblad
Result: 24 EUR

Twee antieke keramieken presenteertablets met landschap en florale decor. Met vernikkelde messing omranding. Afmeting: ø 26 - 32 cm. In goede staat.

Doos diversen, antiek porselein/glas
Result: 20 EUR

Antieke vijzel + kandelaar
Result: 20 EUR

19e Eeuwse messing vijzel + stamper en kandelaar. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

Messing borstelkistje
Result: 20 EUR

Hollands kopergeslagen wandkastje met spiegels en borstelset. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 38 x 8 cm. In goede staat.

Toneelkijker met parelmoer, 1900
Result: 20 EUR

Borstelkastje
Result: 20 EUR

Kopergeslagen Hollands borstel-spiegelkastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 x 9 cm. In goede staat.

Keramieken dienblad, 1915
Result: 20 EUR

2 Plated glazen karaffen
Result: 20 EUR

Twee plated glazen schenkkaraffen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Vergulde Parker pen
Result: 15 EUR

Vergulde Parkerpen, vulpotlood. met gravure. In goede staat

2x Decoratieve Italiaanse figuren
Result: 15 EUR

Twee decoratieve Italiaanse figuren. Jongen en meisje. Gemaakt van composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

Jugendstil schaal + dienblad
Result: 10 EUR