Twee 18e - 19e eeuwse lepelrekken met tinnen paplepels. Gemerkt. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.
Bronzen erotische dame met jarretels. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Jacoba Ritsema. 1876 - 1961. Larense School. Achterhof met boerin. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 55 cm. In goede staat.
Litho Keith Haring. Nadruk. Figuren compositie. Litho op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse porseleinen pop met kinderstoel. Pop gemerkt. Heinrich Handwerck/Simon Halbig nr. 6. Gelede lichaam. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Jan Engel. 20e Eeuw. Kalf. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Antieke vier-delige gietijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Vier maal antiek kristalglas. Bestaande uit: Gembercoupe, amandelgeslepen. Schenkkan, facetgeslepen. Schenkkan, ruitgeslepen. Boterstolp. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 18 - 38 cm. In redelijk/goede...
Bijzondere 800/000 zilveren 36-delige bestekset. Ieder bestaande uit twaalf stuks messen, vorken en lepels waarvan de heften en stelen in zilver en overige delen verguld. Met stoffen etui. Afmeting: c...
Schouten? Circa 1930. Landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 68 cm. In goede staat.
Moderne keramieken design tafellamp met messing. 21e Eeuw. Houteffect. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse bijbel. Door Jacobus Savry 1657. Historien der Fromer Martelaren. Vol met antieke gravures. Betreft marteling. Interessant!. Afmeting: 10 x 21 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse glazen fles met gravures. Molen decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Zilveren armband met bollen, 835/000. Schakelarmband met halve bollen. Breedte 8 mm. lengte 20 cm, met haaksluiting. ca 13,2 gram. In goede staat
Antieke Boheemse kristallen bokaal. Twee-kleurig met handgeschilderde florale decors. Circa 1900. Afmeting: 24 x 14,5 cm ø. In goede staat.
H.A. Willenborg. Circa 1900. Boerenvrouw met rieten mand. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 37 cm. In goede staat.
Drie maal oud tin. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met eikel decor. Dekseldoos met bloemen, vlinder decor. Schaal, floraal met insecten decor. Tweemaal Frieling Zinn, één maal Peltro tin. Afmeting...
Antieke Duitse messing microscoop in originele houten kist. Carl Zeiss Jena. Nr. 11218. Met accessoires. Afmeting: 12 x 34 x 17 cm. In zeer goede staat.
Twaalf stuks diverse glazen flacons met diverse vormen en mooie stoppen. Circa 1930. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.
Frans Beckers. 1898 - 1983. Rustende koe. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld messing heilig kruis met Corpus Christi en Inri. Afmeting: 50,5 x 30 cm. In goede staat.
Lot divers kristal + glas. Onder andere: Karaffen, vazen, stoppen, zoutnappen, bonbonschaal etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 35 cm. In goede staat.
Prachtige 18e eeuwse gravure. Handingekleurde Hofkriegskanzley Wien. Afmeting: 40 x 34 cm. In goede staat.