This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, January 11, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

2x Lepelrekken + lepels
Result: 85 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse lepelrekken met tinnen paplepels. Gemerkt. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.

Erotisch beeld, Dame met jarretels
Result: 140 EUR

Bronzen erotische dame met jarretels. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Jacoba Ritsema, Achterhof met boerin
Result: 350 EUR

Jacoba Ritsema. 1876 - 1961. Larense School. Achterhof met boerin. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 55 cm. In goede staat.

Keith Haring, Figuren compositie
Starting price 400 EUR

Litho Keith Haring. Nadruk. Figuren compositie. Litho op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.

Antieke pop op stoel
Result: 225 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen pop met kinderstoel. Pop gemerkt. Heinrich Handwerck/Simon Halbig nr. 6. Gelede lichaam. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Jan Engel, Kalf
Starting price 175 EUR

Jan Engel. 20e Eeuw. Kalf. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Antieke gietijzeren haardset, 1900
Result: 50 EUR

Antieke vier-delige gietijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

4x Antiek kristalglas
Result: 80 EUR

Vier maal antiek kristalglas. Bestaande uit: Gembercoupe, amandelgeslepen. Schenkkan, facetgeslepen. Schenkkan, ruitgeslepen. Boterstolp. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 18 - 38 cm. In redelijk/goede...

Bijzondere 36-Delige bestekset
Starting price 400 EUR

Bijzondere 800/000 zilveren 36-delige bestekset. Ieder bestaande uit twaalf stuks messen, vorken en lepels waarvan de heften en stelen in zilver en overige delen verguld. Met stoffen etui. Afmeting: c...

J. Schouten?, Landschap met boerderij
Starting price 100 EUR

Schouten? Circa 1930. Landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 68 cm. In goede staat.

Moderne design tafellamp
Starting price 50 EUR

Moderne keramieken design tafellamp met messing. 21e Eeuw. Houteffect. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse bijbel
Result: 220 EUR

17e Eeuwse Hollandse bijbel. Door Jacobus Savry 1657. Historien der Fromer Martelaren. Vol met antieke gravures. Betreft marteling. Interessant!. Afmeting: 10 x 21 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse glazen fles
Result: 60 EUR

19e Eeuwse glazen fles met gravures. Molen decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Zilveren armband met bollen
Starting price 25 EUR

Zilveren armband met bollen, 835/000. Schakelarmband met halve bollen. Breedte 8 mm. lengte 20 cm, met haaksluiting. ca 13,2 gram. In goede staat

Antieke Boheemse vaas, 1900
Starting price 70 EUR

Antieke Boheemse kristallen bokaal. Twee-kleurig met handgeschilderde florale decors. Circa 1900. Afmeting: 24 x 14,5 cm ø. In goede staat.

H.A. Willenborg, Boerenvrouw met rieten mand
Result: 150 EUR

H.A. Willenborg. Circa 1900. Boerenvrouw met rieten mand. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 37 cm. In goede staat.

3x Oud tin
Result: 35 EUR

Drie maal oud tin. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met eikel decor. Dekseldoos met bloemen, vlinder decor. Schaal, floraal met insecten decor. Tweemaal Frieling Zinn, één maal Peltro tin. Afmeting...

Antieke messing microscoop in kist
Result: 180 EUR

Antieke Duitse messing microscoop in originele houten kist. Carl Zeiss Jena. Nr. 11218. Met accessoires. Afmeting: 12 x 34 x 17 cm. In zeer goede staat.

12x Glazen flacons
Result: 25 EUR

Twaalf stuks diverse glazen flacons met diverse vormen en mooie stoppen. Circa 1930. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.

Frans Beckers, Rustende koe
Starting price 150 EUR

Frans Beckers. 1898 - 1983. Rustende koe. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Messing crucifix, 19e eeuw
Starting price 60 EUR

19e Eeuws verguld messing heilig kruis met Corpus Christi en Inri. Afmeting: 50,5 x 30 cm. In goede staat.

Lot divers kristal + glas
Result: 15 EUR

Lot divers kristal + glas. Onder andere: Karaffen, vazen, stoppen, zoutnappen, bonbonschaal etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Peter Keil, Twee figuren met sigaret
Starting price 80 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 35 cm. In goede staat.

Prachtige 18e Eeuwse gravure
Result: 125 EUR

Prachtige 18e eeuwse gravure. Handingekleurde Hofkriegskanzley Wien. Afmeting: 40 x 34 cm. In goede staat.