This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

4x Antieke wandkandelaren
Result: 40 EUR

Vier antieke messing wandkandelaren. Twee in Barok-stijl. Twee maal historisme (verguld). Afmeting: 19 - 25 cm. In goede staat.

2x Antieke figuren
Starting price 70 EUR

Twee antieke figuren. Circa 1900. Eén kaarskandelaar met bachus, compositie metaal met messing. Eén vergulde soldaat bij wijwaterbak (brons). Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

19e Eeuws kistje met portretminiatuur
Starting price 100 EUR

19e Eeuws mahoniehouten kistje met bolpootjes en miniatuur damesportret op deksel. Afmeting: 9 x 5,5 x 9 cm. In goede staat.

Hanglamp met kelken
Starting price 40 EUR

Wit metalen hanglamp met glazen bollen en pegels. Enkele kapot. Afmeting: 40 x ø 46 cm. In redelijke staat.

2x Oude Oosterse gordelknopen
Result: 40 EUR

Twee oude Oosterse natuurstenen gordelknopen met Boeddhistische figuren. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In goede staat.

Antiek Judaica borduursel
Starting price 20 EUR

Antiek Judaica borduursel. Floraal. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Jadaica wandhanger
Starting price 350 EUR

18e Eeuwse Judaica bronzen ner tamid (eeuwig licht) wandhanger met leeuw. Afmeting: 24 x 22 x 13 cm. In goede staat.

Jugendstil Lebkuchen doos
Starting price 50 EUR

Grote antieke Duitse blikken Jugendstil Nürnberger lebkuchen doos van Heinrich Haeberlein. Circa 1915. Afmeting: 12 x 39 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Fraaie zwarte waaier
Result: 25 EUR

Fraaie zwarte waaier met florale graveringen en doek met zwerm vliegende zwaluwen. Afmeting: circa 34,5 cm. In goede staat.

2x Koperen akers + kruik
Result: 40 EUR

Twee antieke koperen akers en één steengoed kruik. Afmeting: 34 - 44 cm. In goede staat.

3x Chinese miniatuur meubelen
Result: 160 EUR

Drie zeldzaam antieke zilveren Chinese miniatuur meubelen met cloisonne en deels vergulding. Bestaande uit: twee armleunstoelen en tafel. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.

Oude Amerikaanse hydrometer
Starting price 55 EUR

Oude Amerikaanse metalen hydrometer met kaarten. The Foxbord Company USA. Afmeting: 51 x ø 30 cm. In redelijk/goede staat.

Houten crucifix
Result: 70 EUR

19e Eeuwse houtgestoken Schwarzwald crucifix met polychromie. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

2x Antieke wandblakers
Result: 40 EUR

Twee antieke bronzen wandblakers in Barok-stijl. Twee-lichts. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Lot antiek koper, Divers
Result: 35 EUR

Lot antiek koper. Divers. Onder andere: Twee kandelaren, houten emmer met banden, tabaksdoos, twee kolentangen. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.

3x Antieke Friese kerfsnede
Starting price 50 EUR

Drie antieke Friese kerfsnedes met houtwerk. Bestaande uit: Voorbeeld plank, dekseldoos, brievenhouder. Afmeting: 19 -36 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke tafelspiegel, 1915
Starting price 200 EUR

Antieke Jugendstil compositie metalen tafelspiegel met florale decor en amor. Circa 1915. Afmeting: 48 x 32 x 14 cm. In goede staat.

Antieke Japanse bij, 1900
Starting price 40 EUR

Antieke Japanse koperen met ijzeren bij. Speld voor gevechtskledij. Jizai Okimono. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.

3x oud cloisonne
Starting price 40 EUR

Drie maal oud cloisonne. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaaltje met pauwen decor. Bolvaasje met floraal decor. Grote vaas met floraal decor. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.

Antieke Heubach Köppolsdorf pop
Starting price 80 EUR

Antieke Duitse porseleinen Heubach Köppelsdorf pop. Nr. 300.2. Met mohair haar, slaapogen en babylichaam. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 63684 + 63804
Result: 100 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63684, HUPAC 1116 901-8 en 1x E-lok 63804, DB 101 082-6, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63480 + 43716
Result: 115 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63480, NEG V 170 1131 en 1x E-lok 43716, DRG E94 006, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43541 + 43787
Result: 85 EUR

Twee loks Roco H0: 1x 43541, Südostbahn Re 446 448-3en 1x E-lok 43787, NS Cargo 1637, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43559 + 43559
Result: 80 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43559, Asea 16 2215 en 1x E-lok 43559, ÖBB 1044 100-4, beide in andere verpakking en in goede staat.

2x Trix H0: 22449 + 22744
Result: 125 EUR

Twee loks Trix H0: 1x Diesellok 22449, DR V16 101 en 1x E-lok 22744, Re 4/4 TEE, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 04160 B + 4154
Result: 55 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 04160 B, (567) en 1x Diesellok 4154, DB 290 262-5, beide in originele verpakking en in goede staat.

18e Eeuwse Zaanse klok
Starting price 3.000 EUR

Vroeg 18e eeuwse notenhouten Zaanse klok met wekker. Door Jan Koogies Fecit Wormerveer. Slagwerk op dubbele bel, bronzen sierwerk. Ongerestaureerd. Zoldervondst. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Franse kolomklok met boulle, 1860
Starting price 200 EUR

Franse kolomklok met boulle inleg en parelmoer. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1860. Minimale verlies inleg boulle. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Reiswekker met datum
Result: 180 EUR

Kleine messing reiswekker met porseleinen plaquettes. Met datum + dagaanduiding. 21e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Result: 100 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. Afmeting: 140 cm. In zeer goede staat.

2x Antieke Schwarzwalder klokken
Starting price 60 EUR

Twee antieke Duitse Schwarzwalder klokken. Eén maal porselein met slagwerk, haarlijn. Eén maal van hout, zonder slagwerk. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Gustav Becker regulateur, 1920
Starting price 200 EUR

Antieke mahoniehouten Gustav Becker regulateur. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag, bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule
Result: 200 EUR

Antieke goudkleurige Franse pendule met Sevres porseleinen klokkast. Gerestaureerd. Sevres gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse wekkerklok, 1900
Result: 100 EUR

Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met vrouw en zijs. Circa 1900. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Oud/antiek Duits sabel
Result: 50 EUR

Oud/antiek Duits gemerkt sabel. Weyersberg & Co. Solingen. Oxydatie. Afmeting: L 86 cm. In redelijke staat.

Lot met diverse zilveren messen en vorken
Starting price 90 EUR

Lot met diverse messen en vorken met zilver, een broodmes met zilveren pistoolheft, visserveermes met zilveren heft, set met kaas- en botermes met zilveren heft, mes met agatenheft en graveerwerk, 3 k...

Zilveren lepel en 3 vorken, 1805-1807
Result: 90 EUR

Antieke zilveren lepel en drie vorken, allen met een steel met puntvorm. Lepel en 2 vorken, Rotterdam, jl.:IJ:1805, 21cm en een vork, Utrecht 1807-1809, 19,5 cm. Totaal gewicht ca 243 gram.

Zilveren dienblad
Result: 325 EUR

Zilveren dienblad, 835/000, rechthoekig gecontourneerd met een wat oplopende bewerkte rand. Voorzien van gravure aan de achterzijde: 1913 1 janauri 1932, aangeboden door staf en personeel Jasumij. MT....

Gouden ring met kleurstenen en diamant
Starting price 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met kleurstenen, Ring met diverse edelstenen, met o.a. amethist,citrien, peridoot en diamant, met verschillende slijpsels. Breedte 15 mm, ø 54, ca 5,9 gram. Als nieuw

Gouden oorhangers
Starting price 80 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met brisures voorzien van peervormige open hangers. totale lengte 3cm. ca 2,2 gram. In goede staat

2x Glazen Carl Faberge kandelaren
Starting price 100 EUR

Twee Carl Faberge kristalglazen gesatineerde kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

7x Antieke Roemers met spreuk
Starting price 90 EUR

Zeven stuks antieke Duitse glazen. Roemers met diverse spreuken, emaille decor. Circa 1900. Eén stam gerepareerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.

3 Colliers van bloedkoralentakjes
Starting price 75 EUR

Drie colliers van takjes koralen. Eén collier van 44 cm breedte 4-9mm met onedele draaisluiting, Een collier van 47 cm, breedte 7-13mm, met double veeroog en een collier van 72cm, breedte 4-11mm, voor...

Zilveren oorijzer met gouden spelden
Starting price 1.000 EUR

Zilveren oorijzer, 833/000, met geelgouden kappen, 585/000, versierd met appliqueen. En voorzien van een bijpassend gouden voorhoofdsnaald en 2 gouden spelden, bij één mist een stukje. oorijzer MT.: G...

Stel met 2 karaffen met zilver
Result: 300 EUR

Stel karaffen met zilver, twee kristallen schenkkaraffen met schenktuit en greep, versierd met ruit- en stervormig slijpwerk, voorzien van een zilveren stop met parelrand. 13x12x34cm. In zeer goede st...

Gouden armband met rood roze stenen.
Result: 275 EUR

Geelgouden tennisarmband, 585/000, bezet met rond gefacetteerde granaten, ø 3 mm. Voorzien van karabijnsluiting. lengte 18,5 cm. ca 10,2 gram. In goede staat

Gouden amethist ring
Starting price 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een amethist. Ring in Art Deco stijl met een ovaal trapgeslepen amethist, 20x10mm. ø 53, ca 8,2 gram. In goede staat

2x Grote Imari sierschotels, 19e eeuw
Starting price 1.250 EUR

Twee grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen sierschotels met geisha's in tuin decor en Japanse tekens verso. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonschaal
Starting price 45 EUR

Ovaal 835/000 zilveren opengewerkte bonbonschaal met florale bovenrand. Afmeting: circa 15,5 x 11,5 cm. Gewicht circa 75 gram. Mr. Zaanlandse Zilversmederij-Haarlem. Anno 1962. In goede staat.

2 Zilveren flessenstoppen met barnsteen (kopaal)
Result: 50 EUR

Twee flessenstoppen met zilveren rand, 925/000 en 835/000, en barnsteen knop, (Kopaal). 9-11cm. In goede staat

19e Eeuws Zeeuws bestek
Starting price 120 EUR

19e Eeuws Zeeuws bestek. Mes en vork. Snijwerk. Afmeting: L 20 - 21 cm. In goede staat.

Bronzen engel+vaas, 1900
Starting price 50 EUR

19e Eeuwse bronzen engel en een messing amfora vaas. Circa 1900. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.

Grote Familie Rose theepot
Result: 530 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose theepot met vijver decor + floraal. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.

Zilveren vaas
Result: 300 EUR

Zilveren vaas, 835/000, Verlopend model geplaatst op een ronde voet met rand. ø11x25 cm. In zeer goede staat.

Kelton heren horloge in doos
Starting price 50 EUR

Kelton herenhorloge, mechanisch horloge met stalen kast, Kelton met bewerkte wijzerplaat met datumaanduiding. ø 38 mm. Met rubberen band. In goede staat. In doos.

Design dames horloge
Starting price 40 EUR

Dameshorloge, double, met deels stijve band bezet met veel stenen. Oasis. Quarts.

Antieke Momento Mori schedel
Result: 170 EUR

Antieke hardhout gesneden Momento Mori schedel. Uiterst gedetailleerd met beweegbare kaak en tanden van been. Afmeting: 7 x 5,5 x 7,5 cm. In goede staat.

3x Divers porselein, 19e eeuw
Starting price 75 EUR

Drie oude/antieke beschilderde porseleinen borden met florale en figuren decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 22 - 34 cm. In goede staat.

Collier van barnsteen
Result: 150 EUR

Collier van ovale barnsteenkralen, verlopend in breedte 7x10-17x21mm. lengte 47 cm. ca 25 gram. In goede staat

Collier van barnsteen
Result: 180 EUR

Collier van ovale barnsteenkralen, verlopend in breedte 5x6-21x25mm. lengte 47 cm. ca 29 gram. In goede staat

Antieke Duitse tafelklok, 1890
Starting price 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok met wekker en speelwerk. Cylinder met kam. Circa 1890. Afmeting: 41 cm. In zeer goede staat.

Oude Chinese Familie Rose vaas
Result: 5.500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met fijn geschilderde florale decors. Keizerlijk gele + blauw-groene glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 35 x 15,5 x 20 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Starting price 500 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Hoge cup op voet met eenden decor. Gelijmd. Chinese kom met figuren decor + bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: 10 x ø 15,5 cm / 7 x ø 13,8 cm. Beschadigd. In ...

19e Eeuwse vergulde Hinterzappler
Starting price 200 EUR

19e Eeuwse Neo Gotische vergulde miniatuur Hinterzappler. Roy a Paris. Met stolp. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

19e Eeuwse vergulde Vorderzappler
Starting price 200 EUR

19e Eeuws vergulde latoenkoperen miniatuur Vorderzappler met stolp. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Lot zilveren taart- &cakevorken
Result: 100 EUR

Lot met zilveren vorken met 6 taartvorken, 830/000, Wilkens, 2 vleeswarenvorkjes met filetrand en een taartvork Hollands Glad, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, 2 taartvorken met floraal decor en é...

Lot zilver, soeplepel & vork
Starting price 100 EUR

Lot zilver, 833/000 met een grote soepsleef, Haags Lofje, MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.:G:1916, 26 cm en een serveervork, voorzien van een getorste steel en blad versierd met floraal graveerwerk, ...

Gouden armband, Finish
Starting price 350 EUR

Geelgouden choker, 585/000, gemaakt uit schakels met grillige bewerking. Voorzien van bakslot met veiligheid. Merk Finish, breedte 7 mm. 17 cm. ca 10, 5 gram. Als nieuw

Lot zilveren puntfilet bestek
Result: 120 EUR

Lot zilveren bestek, puntfilet, 835/000, met 8 tafelmessen, 1 dessert- en 1 fruitmes en een serveermes, allen met zilveren heft. Een compotelepel, vleesvork en sardinevork. MT.: o.a. Begeer, Voorschot...

2x Antieke petroleumlampen, 1900
Starting price 250 EUR

Twee antieke handbeschilderde porseleinen petroleumlampen met messing. Circa 1900. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

2x Oude lampen (naar Moreau)
Starting price 70 EUR

Twee oude kunststof lampen. Naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Tweede helft 20e eeuw. Vingers beschadigd. Afmeting: H 72 - 73 cm. In redelijke staat.

Ei-hanger met wit emaille
Result: 350 EUR

Hanger in de vorm van een ei, goud op zilver, 916/000 Russisch, versierd met wit emaille met structuur en voorzien van een zilveren applique met dubbel koppige gekroonde adelaar. 30x18mm, Emaille wat ...

Gouden oorstekers met zirconia
Result: 45 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met zirconia. Oorstekers met fijne zetkast met 6 poot chaton. ø 4 mm. ca 0,7 gram. In goede staat

Brede armband met koraal en lapis
Starting price 250 EUR

Brede gevlochten armband, met een zilverhoudende legering, bezet met grote bloekdoralen en lapis lazuli stenen. Breedte 54 mm, ca 124 gram. Voorzien van een sluiting met pen. In goede staat.

6x Porseleinen wandconsoles
Result: 90 EUR

Zes Duitse porseleinen wandconsoles. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Gerold, Müller, P.M.P. SK. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.

Bonbonniere & lodereinfles met zilver
Starting price 100 EUR

Bonbonniere en lodereinfles uit fries glas versierd met zilver, 835/000. Kristallen bonbonniere met geschulpte rand uit Fries glas geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, ø13x10cm, en een ...

Antiek wortelnoten damessecretaire
Result: 275 EUR

Antieke Franse wortelnoten damessecretaire met vergulde bronzen versieringen. Mooi binnenleven met kelder. Voorkant + zijkanten gebogen. Circa 1900. Afmeting: 95 x 72 x 47 cm. In goede staat.

Vitrinekast met brons
Result: 350 EUR

Rozenhouten Franse-stijl vitrinekast met brons en beschilderd landschap met figuur. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 160 x 72 x 50 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Starting price 150 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Kapot. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In matige toestand.

Antieke Familie Rose penselenpot
Result: 225 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 14,4 x ø 14 cm. In goede staat.

Rozenhouten 2-deurs linnenkast
Starting price 375 EUR

Franse stijl twee-deurs linnenkast met brandstempel. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit rozenhout. Marquetterie met florale intarsia en vergulde bronzen versieringen. Met gebogen front. Uitneembaar met schroev...

Antieke Philips luidspreker
Result: 50 EUR

Antieke bakelieten Philips luidspreker. 1925 - 1928. Afmeting: 44 x ø 38 cm. In goede staat.

A.G. Gerritsen, Vaas met bloemen
Starting price 400 EUR

Albertus Gradus Gerritsen. 1897 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 74 cm. In goede staat.

Oude Perzische tegel
Result: 50 EUR

Grote oude ovale Perzische tegel met florale decors. Afmeting: 2 x 37 x 27,5 cm. In goede staat.

Rosenthal tegel
Result: 45 EUR

Oude Duitse Rosenthal porseleinen tegel. Blümenstuck nach aquarel von Ernest Joseph Reichard. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

2x Antieke platelen vazen, 1920 - 1930
Starting price 40 EUR

Twee antieke platelen vazen. Eén maal Gouda Ivora polychrome, floraal, circa 1920. Eén maal Zuid Holland Gouda vaas, circa 1930. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

Plazuid Gouda theeservies
Starting price 40 EUR

Plazuid Gouda keramieken groen geglazuurd theeservies met twee kannen, zes kop en schotels, stoofje. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

Zwavelstokpotje met zilver
Starting price 100 EUR

Porseleinen zwavelstokjes houder met zilveren hengsel, dop en pootjes. 833/000 Een houder met handbeschilderde voorstelling van een man die een pijp rookt en een vrouw met korf. Voorzien van zilveren ...

Zeldzaam zilveren specerijenschepje
Result: 40 EUR

Zeer zeldzaam 835/000 zilveren specerijenschepje met gegraveerde bak, zogenaamd kolenschop model. Met spitse gegraveerde steel. Lengte: circa 8,5 cm. Gewicht: circa 6,5 gram. Twee maal bijgeslagen bij...

Horrix bibliotheekbank
Result: 275 EUR

Hollandse Neo Gotische mahoniehouten opklapbare Horrix bibliotheekbank (tot trap). Afmeting: 67 x 34 x 60 cm. In goede staat.

Mahonie vitrinekast, 19e eeuw
Starting price 300 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Eén-deurs met twee lades, volle zuilen en schappen. Afmeting: 220 x 102 x 56 cm. In goede staat.

Piet Bouter, Herder bij zijn schapen
Result: 200 EUR

Piet Bouter. 1887 - 1968. Herder bij zijn schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

C.E. Schlüter, Vrouwelijk naakt
Starting price 150 EUR

Carl Eberhard Schlüter. 1886 - 1973. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.

2 Flessenbakken met zilver
Result: 60 EUR

Twee kristallen flessenbakken met ster op de bodem, voorzien van een zilveren rand met pareldecor. 835/000. ø 10,5 cm. In goede staat

2-Zits Chesterfield bank
Result: 325 EUR

Bruine lederen Chesterfield 2-zits bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 95 x 154 cm. In goede staat.

Doosje sieraden
Result: 30 EUR

Doosje met diverse sieraden, voornamelijk double. O.a. hangers broches en colliers.