Groot Afrikaans houten masker begin 20e eeuw,mooi bewerkt en gekleurd,(binnenin nalatenschap etiket, Prof.Alois Schmidt), met houtworm gaatjes. 72x30x14 cm.
Broche zilver 800/000 verguld bezet met donkere Boheemse granaten,L.35 mm.,8.8 gr.
Emma Reerink, pastel op papier,Haarlem 1888-Bussum 1941, vrouwelijk naakt,36 x 48 cm.,Cond:G
Zilveren kop & schotel, Frans gekeurd ca. 1880 835/000 131gr.
Wil van Dinther (Oss 1917 - Amsterdam), olieverf op linnen, stilleven met blauwe irissen 40x50cm. Cond.: U
L. Schouten 20e eeuw, olieverf op paneel, timmergereedschap 45x35cm. Cond.: U
Miniatuur dobbelstenen uit been,in een doosje, 20e eeuw 9x5x3 cm.
Bakeliet camera,Coronet 'Vogue' Engeland 1930/40, roodglas lens.11.5x7.5x3 cm.
Tijgertemmer keramiek China, 2e helft 20e eeuw,polychroom glazuur. met haarscheur, onderkant met sign. L.36xH29cm. Bijzonder indrukwekkende scene.
Ring GG 750/000 met een zeer fijne Zuidzee parel 14 mm.,Ø55, 16gr.
Corneille '97 Nr. 103/250, zeefdruk op papier, "Unique" 14,5x21cm. Cond.: G
B. Buer, gouache op papier, "Rue des Marchand" 13,5x34cm. Cond.: G
Hangpetroleumlamp (schippertje) met witte kap in hoogte verstelbaar. 20e eeuws zonder brandglas 90xø36cm. Cond.: G
Gesigneerd Dickz, olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x90cm. Cond.: r met scheurtje
3 x Gemengde techniek op papier, ongesigneerd, dorpsgezichten 19x24cm. Cond.: U
Freek van de Berg (Amsterdam 1918 - Laatste der Fauvisten), gouache op papier, Franse haven 50x66cm. Cond.: U