Duitse mahoniehouten klepsecretaire ca. 1880 Louis Philippe. Recentelijk gerestaureerd voor € 1000,00 178x97x45cm. (103cm. open) Cond.: G
Grote barok sieraden-toon vitrine midden 20e eeuw. Goudkleurig, compleet uitgesneden met 8 schuiflades en overal met geslepen glas 102x250x65cm. Cond.: G
Engelse 18e eeuwse side-table van kastanjehout met 3 lades. Prachtige patina 77x174x55cm. Cond.: G
Singer naaimachine met gietijzeren onderstel begin 1900 98x75x42cm.