This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

06. Januariveiling 2011

Auction on Friday, January 7, 2011 from 01:00

Completed | Default auction

Tegelkachel
Result: 150 EUR

Majolica tegelkachel Jugendstil, voorstelling van diverse figuren( volgens eigenaar geheel compleet) 7 tegels met figuren, 1 grote tegel met familiewapen,en 2 dozen met diverse tegels.

6 Diverse ovenplaten
Starting price 100 EUR

6 Gietijzeren ovenplaten met verschillende voorstellingen 20e eeuw. Met eikenhouten antieke standaard 76x48x48cm. Cond.: G

Granaatketting + armband
Starting price 200 EUR

Zilv. hanger, diamant
Starting price 200 EUR

Antieke hanger
Starting price 30 EUR

Rosenthal servies
Starting price 200 EUR

Imari kastkom
Result: 80 EUR

Grote 19e eeuwse imari bolkom met landschapsdecor en bloemenmandje. 1 Haarscheur 13xø25,5cm. Cond.: G

Kleine paardenlamp
Starting price 65 EUR

Lamp met stijgerend paard 20e eeuw. gegoten kunststof met glazen lampekapjes 45xø52cm. Cond.: G

Grote paardenlamp
Starting price 125 EUR

Grote lamp met drie stijgerende paarden 20e eeuw. gegoten kunststof met glazen lampekappen 78xø80cm. Cond.: G

Portert van List
Starting price 45 EUR

Ongesigneerd portret van een man 30-er jaren, olieverf op paneel 35x29cm. Cond.: G

Eikenhouten partnerdesk
Starting price 300 EUR

Eikenhouten partnerdesk ca. 1920. 2-Zijdig met laden en deurtjes. Rijkelijk versierd met snijwerk 154x93x77cm. Cond.: G

Tapijt, Heriz
Starting price 375 EUR

Groot Perzisch tapijt Heriz met prachtige kleuren 340x250cm. Cond.: U

Pers
Result: 120 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt tapijt met prachtige kleuren 335x231cm. Cond.: U

Lamp
Starting price 55 EUR

Bronzen zakkroonluchter compleet behangen met glazen pegels en bronzen guillandes. eind 20e eeuw. Cond±G 45x24cm.

Messenset
Result: 50 EUR

24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.

Kaarsenstandaard
Result: 40 EUR

Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G

Plafondlamp Tiffany
Starting price 100 EUR

Tiffany stijl hanglamp/plaffonierre, met groen/blauw en witte kleuren. 21e eeuw. Cond±G ca.43x37cm.

Schilderij, A. Hoogers
Result: 25 EUR

A. Hoogers 50-er jaren, olieverf op linnen, landschap met berkeboom 24x18cm. Cond.: G

Keramiek olifant Lejan
Starting price 200 EUR

Keramiek olifant gesigneerd Lejan, groene glazuur 30-er jaren. Olifant is genaamd "Dolly" 30x43x12cm. Cond.: U

Gewei van een edelhert
Starting price 80 EUR

Gewei van een edelhert met schedel 9,5x71x45cm. Cond.: G

Petroleum hanglamp
Result: 15 EUR

Antieke Hollandse petroleumlamp (compleet) omgebouwd naar electrisch. Beschadigd majolica 30xø30cm. Cond.: G

Tapijt, Koerdistan
Starting price 50 EUR

Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt Koerdistan midden 20e eeuw 126x210cm. Cond.: G

Handgeknoopt Perzisch tapijt
Result: 70 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 20e eeuw 195x295cm. Cond.: G