Ongesigneerd beeld 20e eeuw. Brons patina (lood), edelman met hoed 28x12x11cm. Cond.: G
Compositie beeld van een officier 20 eeuw. Brons gepatineerd in goede staat 27x13x7cm. Cond.: G
Bijzonder mooie ring RG 750/000 bezet met briljanten 0.06ct.TW/VSI en ronde en druppelvormige gefac.ametisten 12.7 ct. in zeer goede kleur. Ø55, 12.3 ge.
3 Ingelijste tropische vlinders 20e eeuw. Bijzonder ingelijst met bol glas 18x17,5x1,5cm. Cond.: G
Groot Afrikaans houten masker begin 20e eeuw,mooi bewerkt en gekleurd,(binnenin nalatenschap etiket, Prof.Alois Schmidt), met houtworm gaatjes. 72x30x14 cm.
Antiek Duitse oliekruik (keramiek) 19e eeuw met beschildering (20e eeuw). beschadigd 48xø34cm. Cond.: G
Miniatuur zilveren parapluverkoper 925/000 19gr. H.5.5 cm.Cond.: U
Bronzen plaquette 20e eeuw met een paard 21,5x30x1cm. Cond.: G
Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U
Bronzen beeld voorstellend olympisch atleet,ca.1900,met gietstempel. H.34.5cm.
Smeedijzeren tafelonderstel in Empire stijl. Pootjes afgewerkt met bronzen leeuwtjes. Glasplaat mist eind 20e eeuw 65x60x112cm. Cond.: G
Onyx marmeren zuil met verlichting 20e eeuw. Mooi uitgewerkt 66xø27cm. Cond.: G
Prachtige kleine antieke zilveren rammelaar met benen heft. Zeer mooi bewerkt 835/000 Cond.: U
A. Hoogers 50-er jaren, olieverf op linnen, landschap met berkeboom 24x18cm. Cond.: G