Italiaanse commodeca. 1950-1960 meermaals gebogen en gebombeerd. Opgelegd met noten- en wortelnoten fineer. Inlegwerk aan de zijkanten, front met figuren. Fineerdikte 0,5 tot 2mm. Zeldzaam meubel van ...
Antieke zware ijzeren scheepskist ca. 1720 met origineel slotenwerk en sleutel. Houten voet is van latere datum 52x63x34cm. Cond.: U
Hollandse secretaire ca. 1810 met massief aangeborste deurpanelen. Inlegwerk van verschillende vruchtenhoutsoorten. Interieur met vele laadjes 150x101x46cm.
Franse Lodewijkstijl commode ca. 1850. Opgelegd met wortelnoten fineer, schitterend in patroon verlegd. gerestaureerd en gepolitoerd. Taxatiewaarde € 4.500,00 102x130x60cm.
Duitse barokstijl commode ca. 1980. Dubbelgebogen front met bandelwerk inlegwerk. Handgepolitoerd. gerestaureerd 80x105x55cm. Cond.: G
4 Stoelen uit de eerste serie van Verner Panton chairs. Van de Amerikaanse firma Herman Miller Collections. 1967-1968. In 1969 gekocht bij Metz en Co. in Amsterdam. Stoelen zijn gemaakt van kunststof....
17e Eeuwse bolpoottafel uit de grensstreek Nederland-Duitsland. Eikenhout met vurenhout (blad is nieuw) 113x90x81cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten kuifkabinet ca. 1880 met uitgewerkte kuif. Deuren zijn geacolleerd, binnen met 5 laden. Onder heeft het kabinet 3 grote lades 252x168x48cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse renaissance kast van massief eiken. Zijkant met 6 strakke panelen. Voorkant met 12 gestoken prisma vormige panelen met snijwerk. Afgezet met ebbenhout 192x185x67cm. Cond.: G
Zeldzaam Hollands miniatuur kabinetje ca,1820, mahoniehout fineer op eiken, achter de deurtjes vele laden, compleet handbeschilderd in schildpad look met goudkleurige lijstwerken. Bovenop een klepje m...
Engelse orgelgebogen baroksecretaire anno 1780 van iepenhout. Snijwerk van latere datum. Interieur met vele vakken en laadjes 105x106x50cm.
Hollands massief eiken kabinet ca. 1800 met dubbelgebogen kap (met kroontje) en oplopende deuren. Binnenwerk met schappen en 5 lades. Geheel met origineel bronzen beslag met guirlandes 240x156x56cm. C...
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten porseleinkast met dubbelgebogen kap en oplopende deur. 2 Deuren met aangeborste panelen. Boven drie-zijdig glas met roedeverdeling. 3 Ruitjes met barst Cond.: G
Duitse massief eiken 18e eeuwse Louis Seize kast, Kap versierd met guirlandes en rillen. Deuren met gerilde panelen en guirlandes. Alles staand op originele Louis Seize poten. Binnen met origineel opb...
Hollands eiken kabinet ca. 1800 Louis Quinze. gekapituneerde kap met getoogde deuren en originele rugwand maar met een plaat versteveigd. Zijkant moet gerestaureerd worden 242x173x58cm. Cond.: R.
Engels eikenhouten kabinetkast ca. 1820 met gepaneelde deuren en origineel beslag. Binnen met vakverdeling. Kast heeft een prachtige patina 124x121x36cm. Cond.: G
Massief eikenhouten Duitse tweedeurskast ca. 1820 met schuine hoeken. Onder met 1 lade. Deuren en zijkanten met geborste panelen, kast is geheel demonteerbaar 192x183x73cm. Cond.: G
Eikenhouten kruisvoet kabinet 1e helft 19e eeuw. Hollands in originele staat met mooie patina. 160x180x54cm. Cond.: G
Duitse baroksecretaire ca. 1780 van vurenhout, orgelgebogen. Boven- en onderstuk met smeedijzeren handgrepen. Bovenstuk met ossekop. Binnenwerk met 8 lades trapgewijs. Alles met originele sloten 211x1...
Massief eikenhouten Duitse biedermeier kast ca. 1810 met twee gepaneelde deuren. Onderkant met ruitvorimge decoratie 187x158x63cm. Cond.: G
Engels eikenhouten kabinetkast ca. 1820. onderkant met 4 laden, boven 2 deuren met geribte lijsten. geheel origineel 194x122x51cm.
Grote bijzondere notenhouten buffetkast ca. 1880 met prachtig snijwerk, zuilen, kapitellen en lijstwerk. Zwaar uitgevoerd met 7 gebeeldhouwde koppen. Vermoedelijk Zuid-Holland/België. In zeer goede st...
Hollands miniatuur porseleinkastje van notenfineer op eiken ca. 1900. Naar 18e eeuws model met origineel beslag 92x57x19cm. Cond.: G