Zeldzaam vroeg 18e eeuws Amsterdams wortelnoten staand horloge door Andries Vermeulen. Met scheepjes-mechaniek, maanstand, wekker functie, secondenaanduiding, maandaanduiding, dagaanduiding, datumaanduiding, slagwerk op dubbele bel. Klokkast behoeft restauratie. Afmeting: 290 x 73 x 40 cm. In redelijk goede staat.