18e Eeuws Duits notenhouten staande Barok klok met bandintarsia. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Emaille wijzerplaat bijgeschilderd. Afneembare 'Augenwender Uhrenkopf'. Gesigneerd 'P.G. T.H.F. Garten UMI Scheinge'. Afmeting: 272 x 52 x 28 cm. In redelijk/goede staat.