Zware Italiaanse messing met marmeren pendulestel met faunen. Gemerkt 'Imperial'. Tweede helft 20e eeuw. Pendule heeft een achtdaags uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: 62 - 69 cm. In zeer goede staat.