Zeldzame 19e eeuwse Franse 'Retour de Egypte Obelisk' pendule van zwart marmer, gebruneerd en verguld brons. Met pharao's, adelaar met bliksem. Klok heeft origineel stil achtdaags-uurwerk, bovenliggende balans. 'A.D. Mourgin'. Afmeting: 53 x 27 x 14 cm. In goede staat.