Grote 18e eeuwse Franse Parijse Neuchattel console wandklok. Beschildering later. Origineel uurwerk. Gesigneerd op platine 'Alexandre le Roy a Paris'. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, en touwtjesslinger. Achter afdekking mist. Afmeting: 67 x 32 x 12 cm. + 18 x 29 x 13 cm. In redelijk/goede staat.