Antieke Franse portaal pendule met florale intarsia. Circa: 1860. Wijzerplaat iets beschadigd, veerslinger gebroken. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Klokkast in goede staat. Afmeting: 44,5 x 24 x 12 cm. In goede staat.