Antieke notenhouten 'Lenzkirch' bureau-klok met verguld bronzen beslag, stil uurwerk, bovenliggende balans (1 million 211498) (wijzerplaat beschadigd, verder in goede staat). Afmeting: 7,5 cm. In redelijk/goede staat.