Drie maal 16e - 17e eeuws terrracotta aardewerk. Twee Renaissance pullen met medaillons, waarvan één gedateerd 1589. Eén kleine duimkan met reliëfs. Minimale chips. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In goede staat.