Twee grote oude Chinees porseleinen dekselvazen + consoles. Eén maal eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. 'Familie Rose'. Eén maal 20e eeuw met draken, fruit en bloesem decor. Ongemerkt. Afmeting: 23 x 22 cm ø. + 24 x 22 cm ø. In goede staat.