Vier delen oud/antiek Chinees porselein. Drie maal 19e eeuw, dekselpotten met figuren + tekst decor. Gemerkt. Haarlijnen en of chips. Eén maal vaas, met bonte landschaps en paradijsvogel decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.