Uitgebreid Duits porseleinen ontbijtservies met rose florale decors. Gemerkt 'A.W.'. 20e Eeuw. Servies bestaat uit: Drie thee/koffiekannen, twee melkkannen, suikerpot/melkkan, schaal, acht eierdoppen, koekjesschaal, twaalf ontbijtborden, negentien kop+schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.