Vier maal antiek Chinees/Japans porselein. Eén maal 19e eeuws trekpotje met tekst, vogel en florale decor (chips binnenrand deksel). Gemerkt. Afmeting: 9 x 16,5 x 11,5 cm ø. Eén maal drie-delige kop + schotel set. Eierschaal porselein met landschap en Geisha decor (haarlijn schotel). Eén maal Kutani potje met goud decor (gemerkt). Eén maal drie-delige Kutani kop + schotel set (gemerkt). Afmeting: 7 - 16,5 cm. In redelijk/goede staat.